Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Paladyn Zanderson

[Zabawa] Szkolna Wycieczka

Recommended Posts

- ciekawy jestem oje maleństwa tez kiedys będą tak prosić o zwierzaka, ah, z jednej strony się trochę obawiam, a drugiej nie mogę się do czekać tego że będę matką

- Myślę, że nadejdzie kiedyś taki dzień, że Twoje Maleństwa poproszą o zwierzaka. Postarajcie się go kupić. Zwierzę uczy odpowiedzialności. Może Cię to zdziwi, ale ja też nie mogę się doczekać.

- (AB) I ja w sumie też.

- (RS)Takie dwa małe, słodkie źrebaczki...

- (SS) Co prawda, krótko się znamy, ale wiem, że będziesz dobrą Mamą Glimmy.

- (AB) Pamiętam, gdy Flurry, przyszła na świat. Była wtedy taka malutka, bezbronna. A teraz - samodzielnie rządzi Kryształowym Królestwem... 

- No to co Kochani - zbieramy się?

- (AB) Zbieramy. 

- (AB)Jeszcze raz wielkie dzięki za gościnę i zapraszamy do Nas.

- Pa, Misiaki!

Edited by MLPFan1984

- Starlight Słonko, czy powiadomiłaś już Sunbursta, że jesteś w ciąży? Jeżeli nie, zrób to natychmiast! Trzeba też będzie zabrać Mu te książki. 

- (AB) Obiecaliśmy też, że będziemy opłacać Wam opiekunkę. Jeżeli zajdzie potrzeba, zatrudnimy trzy. Będą pracowały w systemie trójzmianowym.

- (RS) Dobrze by też było, gdybyście zamieszkali w domu zaproponowanym prze ze mnie. Do szkoły i tak się na razie nie wybieram, także będę wpadała do Was pobawić się z Maluchami. Star, podejrzewam, że też będzie wpadała. Podobnie zresztą, jak Autumn i Fanuś.

- Ja ze swojej strony, obiecuję, że będę wpadał. Kurs na pilota, nie będzie przecież trwał od rana do wieczora.

- (AB ) Oczywiście, że będę wpadała!

- Także, nie bój nic!

Edited by MLPFan1984

Myślicie że to dobry pomysł naprawdę dobry pomyśl on moze to gorzej przyjać ode mnie, moze zaczać panikować znam go w tej kwesty, a uwierzcie jest gorszym panikarzem ode mnie

- OK Glimmy. Zaraz to załatwię.

- Pół godziny później.

- Oto Sunburst we własnej osobie. 

- Zechciej spocząć Przyjacielu. Mamy dla Ciebie dobrą nowinę.

- (AB) Starlight Glimmer jest w ciąży! Za kilka miesięcy, na świat, przyjdą dwa małe słodkie źrebaczki!

-(RS) Wiemy, że dom w którym mieszkacie, jest mały. Dlatego, postanowiliśmy kupić Wam większy. Obecna tutaj Młoda Szóstka, Flurry Heart wraz z Rodzicami oraz Spitfire, postanowili dorzucić się do zakupu. 

- (SS) Prócz tego, obiecujemy sfinansować zatrudnienie opiekunki (a nawet trzech, jeżeli zajdzie taka potrzeba).

- Jeżeli zechcecie zamieszkać w domu poleconym przez Rain Shine, będziemy wpadać w odwiedziny. Bo znajduje się mniej więcej 300 metrów od naszego.

- (Sun) O rajuniu! Zostanę Ojcem! Nawet nie wiecie, jak bardzo się cieszę z tego powodu!

- (Sun) Fanuś, gdzie tu może być jubiler?

- Czyżbyś zamierzał...? 

- (Sun) Dokładnie.

- Panie wybaczą. Sprawa nie cierpiąca zwłoki. 

- W samo południe.

- (Sun) Starlight Glimmer - cukiereczku mój malutki, słodki pysiu, żabeczko śliczna - czy zechcesz zostać moją Żoną?

Edited by MLPFan1984

- Glimmy bałaś się, ale jak się okazało - zupełnie nie potrzebnie. Przy okazji - przyjmijcie moje najszczersze gratulacje.

- (Sun) Fanuś - co dokładnie masz na myśli mówiąc "bałaś się, ale jak się okazało - niepotrzebnie"

- No bo tak - Glimmy, dość długo zwlekała, żeby powiadomić Cię, że jest w ciąży. Nie miała pojęcia, jak Ty to zniesiesz. Była przekonana, że zaczniesz panikować. Ale Ty podszedłeś do tego na luzie. Nie zacząłeś biegać, krzyczeć - jak ja sobie z tym poradzę...

- (Sun) Rzeczywiście - podszedłem do tego na luzie, głównie dlatego, że Rain powiedziała, że zamierzacie kupić nam mieszkanie i będziecie opłacali opiekunki. 

- (Sun) Czy mogę rzucić okiem, na dom o którym mówiła Wasza Córka?

- (RS) Oczywiście. 

- I co o nim sądzisz?

- (Sun) Jest prześliczny. 

- (SS) W takim razie - finalizujemy transakcję?

- (Sun) Oczywiście!

- (AB) Domek jest już Wasz. 

- (SS) Tu macie numer do Tatuśka. Zadzwońcie i umówcie się na odbiór kluczy :-)

- Przyjmijcie Nasze gratulacje!

- Trzeba by to było w sumie uczcić. Zapraszamy do "Zielonej Doliny". Jest to jedyna restauracja w całej Equestrii, która została nagrodzona ośmioma złotymi podkówkami.

- Restauracja "Zielona Dolina".

- (AB) Panie kelner - poprosimy wszystko, co najlepsze. Cena nie gra roli.

- (K) Służę uprzejmie.

- (AB) Im dłużej rozglądam się po lokalu, tym bardziej mi się on podoba... 

- To znaczy, chciałbyś go kupić Skarbie?

- (AB) Chciałabym.

- (RS) Przepraszam - czy moglibyśmy zamienić kilka słów z właścicielem?

- (K) Ależ oczywiście.

- Kilka minut później.

- Autumn Blaze - Skarbie mój kochany - restauracja jest już nasza!

- (SS) Powiem tak - właściciel na początku w ogóle nie chciał się zgodzić.

- (RS) Zmienił zdanie, z chwilą gdy za lokal zaproponowaliśmy 40 milionów bitsów.

- (AB) Wielkie dzięki moi Drodzy. Kocham Was.

- My Ciebie też, kirinku mój malutki słodki.

Edited by Fanuś

- Spokojna Twoja rozczochrana. Zaprosiliśmy fachowców, którzy po badaniach, stwierdzili, że wydobycie w kopalni złota i diamentów, będzie trwało przez najbliższe 30 lat, zaś w kopalniach kryształów mniej więcej, przez 40 lat. Nie zapominaj też, że jesteśmy właścicielami "Bałwankowej Kawiarenki". Co za tym idzie, w każdym mieście, mamy zamiar otworzyć co najmniej  jeden lokal o tej nazwie. Jest też spore prawdopodobieństwo, że otworzymy też ze trzy restauracje "Zielona Dolina". Jedną na pewno, otworzymy w Ponyville. 

- (AB) Panie kelner - poprosimy rachunek.

- (SS) Kochani - a gdybyśmy jutro zrobili sobie leniwy dzień? Polegałoby to na tym, że cały dzień, spędzilibyśmy po prostu w wyrku. Śniadanie, obiad i kolację, zamówilibyśmy w Zielonej. Co Wy na to?

- Jestem za.

- (AB) I ja również.

- (AB) Rain?

- (RS) Niech Wam będzie.

- Czyli jutrzejszy dzień, to będzie leniwy dzień...

- (AB) I w sumie, bardzo dobrze. Nie ukrywam, że nieco bolą mnie kopycia...)

Edited by MLPFan1984

-  (RS) Niestety - leniwy dzień, musimy odłożyć na pojutrze, ponieważ jutro, w "Zielonej Dolinie" ma się odbyć spotkanie z udziałem Twilight, Celestii, Luny, Cadence, Shining Armora oraz Flurry Heart. Z racji tego, że jesteśmy właścicielami, również zostaliśmy zaproszeni. Podobnie zresztą jak Glimmy, Sunburst oraz Młoda Szóstka. Spotkanie, rozpocznie się o 17:30.

- Oczywiście, że będziemy.

- (AB) Fanuś, zamówisz mi wizytę w SPA?

- Dobrze Skarbie.

- (AB) Wielkie dzięki. Kocham Cię. 

- Ja Ciebie też.

- Następnego dnia, godzina 17:30, restauracja "Zielona Dolina"

- Witamy w Naszych skromnych progach.

- (AB) Cieszymy się, że możemy Was gościć.

- (SS) Co konkretnie Was sprowadza?

- (Lu) Otóż Księżniczka Twilight i Księżniczka Cadance, mają do przekazania coś naprawdę ważnego.

- (TS) Jeżeli pozwolicie zacznę. Dwa dni temu, podjęłam decyzję o powrocie do Ponyville. Nie. Nieoznaczana to, że zamierzam abdykować. Jest kilka powodów dla których chcę wrócić. M.in. w Ponyville, mieszkają moi Przyjaciele, jest tam też znacznie ciszej i spokojniej.

- (KC) Nie powiem - zaskoczyłaś mnie. Wracając do meritum. Przez najbliższe 3 lata, będę zastępowała Starlight Glimmer na stanowisku dyrektora Szkoły Przyjaźni. A dlaczego? Na to pytanie, odpowie obecna tu Glimmy.

- (SG) Ponieważ jestem w ciąży! Ta wiadomość, rzecz jasna, bardzo Nas ucieszyła. Dodam jeszcze, że w najbliższym czasie, wraz z Sunburstem, zamierzamy wziąć ślub, na który serdecznie Was zapraszamy. Zaproszenia oczywiście też wyślemy.

- Przyjmijcie nasze najszczersze gratulacje!

- A gdzie odbędzie się wesele?

- (SG) No właśnie - nie mamy sali. Jest chociaż cień szansy, że pozwolicie zrobić nam wesele w Zielonej? Zapłacimy ile zechcecie. A nawet podwójnie. 

- (AB) Droga Panno Glimmer - z wielką przyjemnością wynajmiemy Wam Zieloną. A co najważniejsze - nie weźmiemy za to nawet złamanego bitsa!

- (SG) Jesteście naprawdę kochani!

- Wiemy o tym :-)

- (SS) Księżniczko Luno, Księżniczko Celestio, Księżniczko Twilight Sunburście - wyciągnijcie proszę kopytko. Mamy dla Was prezent. A dokładniej, kryształ z zakupionej przez Nas kopalni kryształów w Kryształowym Królestwie. 

- (RS) Uprzedzając pytania - Cadence, Flurry, Shining Armor, Glimmy oraz Młoda Szóstka, dostali już wcześniej kryształy.

- (TS) W imieniu Nas wszystkich, serdecznie Wam dziękuję.

- Spotkanie, zakończyło się o 23:45, zaś o 08:00, rozpoczął się leniwy dzień...

Edited by MLPFan1984

- To fakt. Przez ostatnie dni, działo się naprawdę sporo. A teraz wybaczcie. Muszę otworzyć. Śniadanko przyjechało.

- (AB) Zadam tylko jedno pytanie - dlaczego wcześniej nie znaliśmy tej restauracji?! Dania w niej serwowane, są naprawdę przewyborne!

- To fakt!

- (RS) Gdy tylko wrócimy do Ponyville, koniecznie musimy rozejrzeć się za działką, na której będziemy mogli postawić drugą Zieloną. 

- (SS) Trzecią, powinniśmy postawić w Kryształowym Królestwie.

- Masz absolutną rację Kwiatku!

- (RS) Po śniadaniu, musimy zastanowić się, co zjemy na obiad, bo trzeba będzie zrobić halo i złożyć zamówienie. 

- (SS) Miejmy nadzieję, że nie będą mieli problemów z dostarczeniem lodów...

- (AB) Z tego co widziałam, mają samochód wyposażony w niewielką zamrażarkę. 

- (SS) No to fajnie! Na deser, będą lody! Zamówię potrójną porcję.

- Tylko uważaj, żeby jęzorek Ci nie zamarzł :-)

- (SS) Jakby co, Rain mnie przecież uratuje. Prawda?

- (RS) Prawda Siostra, prawda.

- (SS) Kocham Cię...

- (RS) I ja Ciebie też.

Edited by MLPFan1984

- Glimmy, My też bardzo Cię lubimy. Nie wiem tylko, dlaczego twierdzisz, że jesteśmy wariatami? Chodzi o to, że chcemy nieodpłatnie wynająć Wam Zieloną? Nie można, nie pasuje i nie wypada zarabiać na Przyjaciołach. Na spotkaniu, w którym brały udział m.in. Królewskie Siostry, też nie zarobiliśmy złamanego bitsa. Zmieniając temat - ma ktoś pomysł co moglibyśmy zrobić jutro?

- (AB) Moglibyśmy zwiedzić Appleloosę.

- (SS) Jutro o 16:00, rozpoczyna się gonitwa bizonów. Moglibyśmy ją obejrzeć

- (RS) I ja też mam pomysła - proponuję, żebyśmy wynajęli na noc pobliski basen, żebyśmy mogli trochę poświrować. 

- Ja to bym najchętniej polatał boczkiem. But w podłogę i rura!

- (AB) Czyli tak - Zwiedzamy miasteczko, oglądamy gonitwę bizonów, Fanuś polata boczkiem, a później - poświrujemy na basenie.

- Zastanawiam się, czy mają tutaj fury z hydrołapą?

- (AB) Że z czym?

- Z hamulcem hydraulicznym.

- (RS) Fanuś - skąd Ty znasz takie słowa?

- Latało się kiedyś boczkiem. 

- (SS) Jeszcze mi powiesz, że umiesz rozmawiać przez CB radio?

- No pewex!

- (SS) No to powiedz coś.

- Mobilki, mobilki jak dróżka na Ponyville?

- (CB) Czysto i spokojnie.

- Dzięki, dzięki kolego. Szerokości. Bajo!

- (SS) Faktycha - umiesz gadać!

- (RS) Zdolny ten Nasz Ojcu, co nie?!

- (SS) No jaszka!

Edited by MLPFan1984

- czy jest coś czego nie potrafisz ? Barkuje tylko tego byś jak Pinkie grał na 16 rożnych instrumentach - żasmiała się Starligh, gdy nagle poczuła p kopanie wewentrą siebie - oh wygląda na to że moje maleństwa już wierzgają

Edited by Paladyn Zanderson

- Jest jedna rzecz, której nie potrafię, ale wstydzę się powiedzieć.

- (AB) No powiedz - co to za rzecz?

- Nie mogę. Wstydzę się.

- (RS) Prosimy - powiedz.

- (SS) No właśnie - powiedz...

- No dobra. Nie potrafię spawać.

- (AB) Czego nie potrafisz?

- Spawać.

- (SS) Fanuś - nie wygłupiaj się. Powiedz głośno i wyraźnie, czego nie potrafisz.

- Nie potrafię spawać. Zadowoleni?

- Autumn - z czego cieszysz pysio?

- (AB) Bo ja, bo ja myślałam, że chodzi o coś naprawdę konkretnego.

- Bo to są konkretne rzeczy. Najdziwniejsze jest to, że przecinarkę plazmową, obsługuję bez problemów... 

- (SS) Spoko Fanuś - nauczysz się. Wierzę w Ciebie

- (AB) I ja w Ciebie wierzę.

- (RS) A ja w Ciebie nie wierzę. Żarcik - oczywiście, że w Ciebie wierzę Tatuśku mój kochany.

- Dzięki Wam, dziewczyny. 

- Jako, że dostaliśmy info, że zestaw i mercedes, są gotowe do odbioru, musimy wrócić do Ponyville. Wy, jeżeli chcecie, możecie zostać.

- Do Ponyville, powróciliśmy dwie godziny później.

- Następnego dnia, wraz z dwoma miniaturowymi tygrysiątkami (chłopczykiem i dziewczynką), znów przylecieliśmy do Appleloosy. Z kursu pilotażu, zrezygnowaliśmy definitywnie, ponieważ Ponycord,  zrobił nam miłą niespodziankę: w gratisie, otrzymaliśmy od nich robota, którego zadaniem jest pilotowanie Naszego samolotu.

- No Kochani, skoro znów jesteśmy w Appleloosie, proponuję wybrać się pozwiedzać. Co Wy na to?

- (AB) Świetny pomysł

- Czyli co? Idziemy zwiedzać?

- Idziemy!

- (SS) Przy okazji, musimy wymyślić imiona dla Naszych zwierzaków. Ktoś coś?

- (RS) Proponuję Snowdrop dla samiczki i...

- Snowdrop - bardzo ładne imię.

- (AB) Mi się też podoba.

- (SS) W takim razie, od dziś jesteś Snowdrop. I jak Ci się podoba Twoje nowe imię?

- Snowdrop mruknęła zadowolona

- (AB) Musimy wymyślić jeszcze imię dla samczyka...

- (AB) W sumie, jest jedno imię, które mi się podoba - Fern Flare. Niestety - to kobiecie imię...

- Nie bój nic - wymyślimy dla Niego jakieś fajne imię.

Edited by MLPFan1984

- Fanuś je to mam do ciebie prośbę czy i do Atummn też ja wiem, że moje maleństwa urodzą się za kilka miesięcy, ale czy zechcecie zostać ich rodzicami chrzestnymi

- Glimmy, Sunburst - to będzie dla mnie zaszczyt.

-  (AB) Kochani - na mnie również, możecie na mnie liczyć.

- (RS) Autumn, Fanuś - właśnie zdałam sobie sprawę, że powinniśmy się wybrać do urzędu stanu cywilnego i poprosić o oficjalną zmianę imienia dla Starlight. Bo tak naprawdę, w dalszym ciągu, we wszystkich dokumentach ma wpisane imię nadane na chrzcie. Was z kolei, trzeba będzie wpisać w rubryce "rodzice", a mnie w rubryce "rodzeństwo".

- Do USC, dotarliśmy 10 minut później.

- Kucyki pracujące w urzędzie, były bardzo miłe i pomocne, dlatego załatwienie wszystkich formalności, zajęło Nam, mniej niż pół godziny. 

- (RS) No - w końcu oficjalnie, jesteśmy Rodziną!

- (AB) I dzięki temu, w przyszłości, unikniemy całej masy problemów. 

- No bo tak - składając podanie o przyjęcie do szkoły, będziesz musiała podać m.in. imiona rodziców. Przy wyrabianiu dowodu osobistego, również trzeba podać imiona rodziców.

-  (SS) Moi drodzy. Musimy jak najszybciej wrócić do Naszego domku, bo jutro, będziemy mieli specjalnego gościa - Jej Wysokość Księżniczka Twilight Sparkle, postanowiła wybrać się tu (do Appleloosy) na 10 dniowy urlop. Z racji tego, że jest jeszcze sezon urlopowy, i wszystkie domki są zajęte, zaproponowałam, żeby zamieszkała w Naszym. Na początku, nie bardzo chciała się zgodzić - twierdziła, że będzie Nam przeszkadzać, ale zmieniła zdanie, po tym, gdy powiedziałam Jej, że z jednego pokoju i tak nie korzystamy. Myślę, że nie jesteście na mnie źli?

- (AB) Kwiatku - dlaczego mielibyśmy być na Ciebie źli?

- (SS) Bo zaprosiłam do Nas Księżniczkę bez skonsultowania z Wami.

- Słonko - nawet nie wiesz, jak bardzo cieszymy się, że Twilight zamieszka razem z Nami. 

- (SS) Cieszę się, że nie jesteście na mnie źli.

- (RS) BTW - Siostra - dlaczego powiedziałaś, że musimy jak najszybciej wrócić do do Naszego domku?

- (RS) No bo narobiłam trochę bałaganu - niechcący zrzuciłam na ziemię dwie doniczki z kwitkami. Doniczki oczywiście, stłukły się, a ja nie posprzątałam. 

- (AB) Ja też miałam zrobić kilka rzeczy - m.in. wyczyścić ekspres do kawy. 

- W takim razie - wracamy.

- Następnego dnia, godzina 10:30.

- (AB) Witaj Księżniczko. Miło Cię widzieć.

- (SS) Siemka.

- (RS) Witam, witam

- Sie masz Twily!

- (TS) Witam wszystkich bardzo serdecznie. Czy to aby nie problem, że zamieszkam z Wami w domku?

- Twilight Kwiatku - cieszymy się bardzo, że z Nami zamieszkasz. 

- (RS) Pozwól, że zaprowadzimy Cię do Twojego pokoju.

- (SS) Gdy się rozpakujesz - zapraszamy na kawę i szarlotkę. Upiekłam ją razem Rain Shine. 

- (TS) O matko! Nawet nie pamiętam, kiedy ostatni raz jadłam szarlotkę...

- (RS) I jak smakuje?

- (TS) Jest przepyszna! Mogę prosić przepis?

- (SS) Oczywiście.

- (TS) Moi Drodzy. Jak wiecie, Księżniczka Celestia, przez długi czas, była moją mentorką. Wraz z Luną, zrobiły naprawdę dużo dobrego dla Equestrii. Dlatego chciałabym odwdzięczyć Im się w jakiś sposób.

- Co dokładnie masz na myśli?

- (TS) Chciałabym odbudować znajdujący się w Lesie Everfree Zamek Dwóch Sióstr. Do zbiórki na odbudowę, dołożyło się naprawdę dużo kucyków i nie tylko. Dołożyły się też kiriny, gryfy, smoki, jak, podmieńce. Niestety - nie udało mi się zebrać brakującej kwoty. A dokładniej 23 milionów bitsów. Wiem, że mieliście ostatnio bardzo dużo wydatków, nie mniej każda kwota się liczy. Nawet 10 bitsów.

- Nie. Nie dostaniesz tych 10 bitsów.

- (TS) ?

- (AB) Dostaniesz brakujące 23 miliony. Bo bardzo kochamy obie Księżniczki.

- (TS) Kochani - naprawdę nie wiem, co powiedzieć...

- (TS) O nawet Chrysalis zrobiła przelew. I to aż na 5 milionów. Miło z Jej strony.

- Czyli z Kryśki, będą jeszcze ludzie...

- (RS) A czy masz już ekipę budowlaną, która zajmie się odbudową?

- (TS) Rozmawiałam z Big Daddy McColtem i obiecał, że jeśli tylko uda mi się zebrać pełną kwotę - 225 milionów bitsów, rozpocznie rekrutację nowych pracowników. A skoro mam już, zebrane fundusze, pozwólcie, że zadzwonię do Niego i powiem, że może zaczynać. 

- 8 minut później.

- (TS) Dobre wieści Kochani. Tatusiek, zebrał już odpowiednią ekipę. Jutro zaczynają odbudowę.

Edited by MLPFan1984

Na chwilkę przerwę wasz role-play. Zabawa bardzo fajnie się rozwija, ale proszę pamiętać o stosowaniu się do regulaminu i zasad. Kolorki powinny być używane tylko przez ekipę.

@Paladyn Zanderson, jako, że jest pomocnikiem opiekuna Starlight - w porządku, możesz używać koloru, skoro tutaj pomagasz, jednak prosiłabym o wybór jednego kolorku i trzymanie się jego. (najlepiej bez tła)

@MLPFan1984 prosiłabym o używanie jedynie podstawowego koloru, jak każdy użytkownik i także proszę o edytowanie wszystkich postów, w których tych kolorków nadużyłeś byś je usunął. Daję Ci na te zmiany 48 godzin.

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to zapraszam na PW, żeby nie robić tutaj off-topu. Tutaj proszę kontynuować zabawę, już bez nadużywania kolorków. ;) 

• Upvote 1

- Dzięki Twilight że zajmiesz szkołą pod czas mojej niedyspozycji

- Och spokojnie nie musisz dziękować. Miło będzie wrócić na chwilę do  przyjemniejszych obowiązków - zaśmiała się Twilight

- mimo wszystko wiem, że to dla ciebie pewne obciązenie     

- Dziewczyny - cosik Wam się pozajaczkowało. Kucykiem, który będzie zastępował Glimmy, jest przecież Księżniczka Cadence, która jak wiemy, jest na zasłużonej emeryturze, nie mniej, biedactwo strasznie się nudzi i zgodziła się zastąpić Starlight.

- (AB) Zastępstwo, załatwiła przecież Flurry. 

- (RS) Zmieniając nieco temat - już się jutrzejszego dnia! Bo jutro będzie najlepszy dzień w moim życiu! Punktualnie o 19:00, rozpoczyna się koncert Naszego ukochanego zespołu - czyli AC/DC!

- (SS) Jak myślicie - jakie piosenki usłyszymy?

- Na pewno Highway to hell, Thunderstruck, Rock or bust, T.N.T.

- (RS) A Safe in New York City czy Come and Get It?

- Oczywiście, że tak!

- (AB) Nie zapominajcie też, że po koncercie, rozpoczyna się aukcja przedmiotów związanych z zespołem. Będzie można wylicytować m.in gitary oraz perkusję.

Edited by MLPFan1984

- ta ludzka kultura nie do końca ją rozumiem, ale mają smaczne lody , który dziś dzień  w ogóle ?

- Jak to który?! Dzień koncertu!!! Jeszcze tylko 3,5 godzinki i się zacznie!

- (AB) Swoje przybycie potwierdzili m.in: Luna, Celestia, Twilight, Cadance, Flurry Heart, Shining Armor, Cesarzowa Rain Shine (pozostałe kiriny, również przybędą). Nie zabraknie też Coloratury, pozostałych dziewczyn z Mane 6, Znaczkowej Ligi włącznie z Babs i Gabby. Podobno Diamond Tiara, uciekła od rodziców i też wybiera się na koncert. 

- (RS) Wielka i Potężna Trixie, da po koncercie wielki i potężny pokaz magii. Będzie towarzyszyła Jej Mantykora i Yasira.

- (SS) Już nie mogę się doczekać!

- Podobnie jak My, Słoneczko!