Skocz do zawartości

[ogólna dyskusja] Applejack


Applejuice

Recommended Posts

O RD też mówi się że śpiewać nie umie, a wbrew pozorom wg mnie ta dwójka najlepiej wypada w MLPowych piosenkach... Noooo... Pinkie też lubię - np. cupcakes, Smile song i... nie pamiętam już jak się nazywa ale jej piosenka z pierwszego odcinka z lasu Everfree.

Raise This Barn, a jeszcze bardziej, remix tego od Sim Gretiny, to chyba mój naulubieńszy kawałek, zwłaszcza że do tego występuje tam Fiddlesticks <3

Natomiast wg mnie sama AJ całkiem dobrze wypada w piosenkach, zwłaszcza z tym swoim akcentem :)

(mówię tu o oryginalnych głosach, PL dubbingu wolę nie komentować, bo piosenki są... beznadziejne :D)

Link do komentarza

Ja bym chciał jej jak najwięcej, no ale ja mam świra na jej punkcie xD

Co do piosenek... Uwielbiam jej głos także kiedy śpiewa, więc nie mam nic przeciwko ich większej ilości. Tylko najlepiej jakby były właśnie w klimatach country ^^

Tak ogólnie mówiąc, to dla mnie AJ jest po prostu idealna, niesamowicie podoba mi się jej sposób bycia i nie zmieniłbym absolutnie nic w tej postaci. Jest taka szczera, pracowita, pomocna, lojalna, urocza, no i taka... kochana :D:aj3:

Link do komentarza

Jak już poruszamy temat spiewu AJ to mam nadzieje że nie usłysze jej piosenki po polsku już tłumacząc tytuł na polski psuje się efekt piosenki a tłumaczenie które widziałem mnie przestraszyło. Co do 4 sezonu każdy z nas chciałby jej jak najwięcej ale to może być sezon poświęcony jednej postaci (wiadomo o kogo chodzi) ale niema co chwalić dnia przed zachodm słońca więc wszystko jest możliwe.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

To może dam nowy temat do dyskusji, bo coś pusto się tu zrobiło. Jeśli już mowa na temat następnego sezonu...

 

Co chcielibyście widzieć w sezonie 4, w odcinkach z AJ?

 

Chodzi mi tu bardziej o to, co KONKRETNIE (nie chodzi o częstotliwość wystąpienia w odcinkach, więcej śpiewania itd.) miałoby się dziać w odcinku z AJ w roli głównej, rodziną Apple... zgaduję, że większość z Was chce zobaczyć co stało się naprawdę z rodzicami Apple Bloom, jaki będzie miała znaczek Babs Seed, a może historia kapelutka Applejack...? Cóż powiedzieć... w internecie krąży dużo plotek, zobaczymy, czy prawdziwe... a tymczasem wyrażajcie swoje opinie i piszcie! ^^

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Czego chcieć więcej moja droga? Applejack sama w sobie wiele o sobie mówi, a nie każdy ma wie czego dokładnie chce się dowiedzieć. Ja napisałem, co chciałbym zobaczyć w 4 sezonie, a jeśli chodzi o więcej owych tajemnic i ciekawostek z naszą ulubioną farmerką, to można zdać się już tylko na łaskę przyszłości, w której owy rozdział, jak i nowe ciekawostki postaną.

Link do komentarza
  • 2 months later...

Żyją - zaginęli, wyjechali, czy coś takiego. Na pewno nie są martwi, pozwolę zacytować sobie fragment kucykowej Wiki: "Lauren Faust wspominała kiedyś, że miejsce pobytu rodziców AJ raczej nie zostanie wspomniane w serialu i na pewno nie zostanie podane, że zmarli, ponieważ mogłoby to być zbyt smutne dla małych dzieci oglądających MLP".

Link do komentarza

To, że nie zostanie podana wprost wiadomość o śmierci rodziców AJ, nie znaczy że żyją... 

 

Też chciałbym wiedzieć co się z nimi stało, ale jak już pisałem w innym temacie - temat śmierci w MLP najprawdopodobniej nigdy nie zostanie poruszony. Trochę szkoda, bo lekcja radzenia sobie ze stratą bliskiej osoby byłaby bardzo ciekawa i przydatna. 

Dwie poszlaki wskazujące na to, że rodzice Applejack nie żyją:

1. W "Apple Family Reunion" jest powiedziane, że WSZYSCY potwierdzili swoją obecność na zjeździe. WSZYSCY. Jasne, rodzice mogli przyjechać, a po prostu nie pokazano ich na ekranie, ale jakoś tego nie kupuję...

2. Ten sam odcinek - dwie spadające gwiazdy; na początku i na samym końcu. Twórcy chyba potwierdzili, że miały one symbolizować nieżyjących rodziców AJ.

 

Umówmy się - 65 odcinków, ani jednego słowa na ich temat (ok, Twilight też dłuugo nie wspominała o swoim bracie, ale jednak Applejack jest wyjątkowo rodzinnym kucykiem), nieobecność na zjeździe,,, Wyjścia są dwa: albo nie żyją, albo siedzą w więzieniu :P

Link do komentarza

2. Ten sam odcinek - dwie spadające gwiazdy; na początku i na samym końcu. Twórcy chyba potwierdzili, że miały one symbolizować nieżyjących rodziców AJ

Twórcy po prostu potwierdzili, że miały one symbolizować rodziców AJ. Twórcy może już snują jakieś plany, ale na pewno nie będzie to przedstawienie dzieciom śmierci rodziców jednej z głównych bohaterek.

 

Kiedy list się kończy, kamera przesuwa się na Farmę Sweet Apple i dwie spadające z nieba gwiazdy. Gwiazdy te, według jednej ze scenarzystek Sabriny Alberghetti, symbolizują rodziców Applejack. Lauren Faust wspominała kiedyś, że miejsce pobytu rodziców AJ raczej nie zostanie wspomniane w serialu i na pewno nie zostanie podane, że zmarli, ponieważ mogłoby to być zbyt smutne dla małych dzieci oglądających MLP.

Teoretycznie możemy sobie snuć przypuszczenia, choć myślę, że jeśli już w ogóle powiedzą o rodzicach Applejack, to wspomną tylko powód, dlaczego ich nie ma. Zapewne będzie to coś w stylu wyjazdu, pff, nie wiem. Więzienie jest dobrym rozwiązaniem, tylko nie wiem, czy to też nie jest "zbyt smutne dla małych dzieci oglądających MLP" :P Albo po prostu zaginęli i zostali zapomniani przez własne dzieci i rodzinę.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...