Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Temat ogólny


Delfinek Keola

Recommended Posts

Trochę za wolne pomiędzy refrenami i wokal moim zdaniem średni. Dam 7/10

Omg zawsze tego szukałem, podobało mi się bardzo dawno temu (z 15 lat?) kiedy słuchałem właśnie takiego techno czy to trance.

Pamiętam że miałem na satelicie niemieckie radia które Ripowałem, I to był jeden z tych najlepszych kawałków. Były czasy kiedy jeszcze MTV Germany dało się słuchać, leciało sporo dobrych kawałków. :fluttershy5:

[NostalgiaMode=OFF]

Utwór jest naprawdę śliczny. Piękna prosta melodia, niewyszukane sample, harmonijnie zgrywają się z uderzeniami basu. Cały utwór jest naładowany nostalgią i się go dobrze wspomina. 10/10


Ok a teraz coś co znalazłem zupełnie przypadkiem. Kompletnie nie wiem o co chodzi, ale wygląda na to że nasza szóstka Klaczek jest dla nas “So Pony” :spin:

:molestia: Tłumaczenie by Google Translator:

Wszystko, co niesamowite i fajne jest "pony". Zaczynam łapać frazę z tej piosenki. To jest po prostu nowy sposób na powiedzenie jak naprawdę lubisz kogoś lub coś. Zasadniczo, mam naprawdę dość słuchania Paris Hilton i mówić "to jest gorące". Wiedziałem, że musi być więcej zabawy i kreatywny sposób, aby to zrobić.

:wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat: :wat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4/10 to że w piosence pada słowo Pony to nie znaczy, że będzie dobra

:cheerilee: a kto powiedział że ma być dobra, że aż tak to negujesz? Ja bym jej nawet tyle nie dał.

Średni kawałek 7/10.


Ten teledysk zawsze mnie zastanawiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Na początku słuchania myślę sobie '' co to kurde jest? '', jednak później całkiem niezły ten utwór się stał. Z tekstu nic nie zrozumiałem, ale muzyka była całkiem w porządku. Fajne i ciekawe połączenie, dziwny klimat ale czasami da się posłuchać takiego czegoś :rainpriest: Ocena końcowa 7/10.

Z mojej strony jeszcze coś innego:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż nie jestem fanką takich piosenek wypowie się moja uniwersalna strona.

Witam jestem uniwersalną stroną Animal. Piosenka jak to piosenka z tego rodzaju daje troszku po uszach. Na początku jest odgłos jakby ktoś grał na tarce, ale później się bardzo ale to bardzo dobrze słucha 9/10

Także tej pani dziękujemy. A oto moja piosenka :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek to jeden z niewielu raperów, których piosenki mi się podobają. Ta piosenka podobała mi się odkąd ją usłyszałem po raz pierwszy. Spokojny i wzruszający utwór i ten refren...zwyczajnie the best! 10/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Wow.. Genialny fanfic, genialna muzyka i genialne video. Wszystko na plus i co tu gadać... Chciałbym też mieć takiego kucyka, ale niestety to tylko marzenia ;_; Daję 10/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Yeah, w końcu Ty Hippis :D. Ale przejdźmy do rzeczy.. Bednarka praktycznie nie słucham, jednak w tym numerze wyszedł świetnie. Bardzo pozytywny numer, jak prawie wszystko z tego gatunku. Mądry przekaz, bo to prawda że każdy odnajdzie szczęście prędzej czy później :pbrt: Wysoko ocenię, łap te 9,5/10 ^.^

Wspomnienia... Gra która przeszła do historii i bardzo ją lubię do dziś, muzyka też jest epicka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...