Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban bo jestem w trakcje pisania recenzji Higurashi(sezon 1)

Jest to ekranizacja popularnej japońskiej gry Visual Novel autorstwa 07thExpansion.


Jest czerwiec roku 1983.Przenosimy się do Hinamizawy,małej wioski w Japonii,w której poznajemy Keiichiego Maebare,który się niedawno wprowadził,oraz jego nowe przyjaciółki:Renę Ryuugu,Mion Sonozaki,Rikę Furude oraz Satoko Houjou.

Link do komentarza

Ban bo skończyłam kolejną "recenzję"

ひぐらしのなく頃に - Higurashi no Naku Koro ni





Jest to ekranizacja popularnej japońskiej gry Visual Novel autorstwa 07thExpansion.
Jest czerwiec roku 1983.Przenosimy się do Hinamizawy,małej wioski w Japonii,w której poznajemy Keiichiego Maebare,który się niedawno wprowadził,oraz jego nowe przyjaciółki:Renę Ryuugu,Mion Sonozaki,Rikę Furude oraz Satoko Houjou.Zapowiada się na jakąś komedie,jednak pewnego dnia Keiichi dowiaduje się o zbrodniach popełnionych we wcześniejszych latach w trakcje Festiwalu Watanagashi.Wtedy zaczynają się dziać różne rzeczy typowe dla horroru.
Mimo,że w tym sezonie główną postacią jest Keiichi to nie ma go w ogóle w Openingu
Przepraszam za krótki opis,ale nie chcę spoilerować,jednak to anime jest świetne.Polecam fanom horrorów.

Moja ocena: 10/10
Obejrzeć można na: http://www.anime-shinden.info/773-higurashi-no-naku-koro-ni.html

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...