Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Ban bo *Bezi odpala BFG a kula plazmowa zabija ponad 10 folowców a Bezi ucieka*

Drugi ban bo zabawki od UAC wymiatają i dobrze że są tylko na wyposażeniu POZ :D

Trzeci ban bo szkoda, że nie wytoczyłem tego argumentu w miejscu, gdzie był naprawdę potrzebny.

Czwarty ban bo przydałaby się mała odskocznia od anime (tylko nie folowska propaganda).

Link do komentarza

Ban bo ruska broń nie ma szans z magią przyjaźni.

Drugi ban, bo... Flutt, mogłabyś mi pożyczyć swoje działko soniczne? :D

Trzeci ban bo *Bezi otrzymuje przedmiot: Działko soniczne Fluttershy*.

Czwarty ban bo spróbujcie tego... *Bezi nawala z działka sonicznego niczym jak z miniguna w Modern Warfare 2 i niszczy katiusze a także tanie rakietki z Iżmaszu*

Piąty ban bo POZ i Equestria zostają ocalone... Jednakże anime nie ma tyle szczęścia :(

Szósty ban bo zabawki od UAC, Łucznika i Stalliongrad Arms Factory są o wiele lepsze niż żęchy z Iżmaszu :D

Siódmy ban bo *przerabia tramwaje Swingi na pociągi pancerne dodając uzbrojenie od UAC, Stalliongrad Arms Factory, barierę niczym jak ta co otacza Equestrię i kieruje do ochrony HQ POZu w Szczecinie*.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza

Ban bo dałem 7 a nie 6.

Drugi ban bo Swing stworzyła polska PESA.

Trzeci ban bo "Panowie, dorzućcie Abramsy, Andersy, Leman Russy, Baneblady, Chimery i Rosomaki. A także ustawcie Basiliski, Manticory i Langusty*.

Czwarty ban bo *do obrony dojeżdżają przerobione Volvo, Many i Solarisy z SPPK Police, SPA Klonowica, SPA Dąbie a także samochody pancerne od Taxi4You, City Taxi i Taxi Dobosz*.

Piąty ban bo *z Zajezdni Pogodno wyjechały przerobione na pociągi pancerne Konstale i Tatry*.

Szósty ban bo *Solaris Panzer Alpino 8,6 wjeżdża do Szczecina, niszczy kilka Konstali i Tatr na Basenie Górniczym, ale zostaje zmasakrowany przez kolumnę MANów i Solarisów policko-szczecińskich*.

Edytowano przez MasterBezi
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...