Skocz do zawartości

[Zabawa] Zbanuj użytkownika powyżej.


Mellie

Recommended Posts

Pod kołami Solarisa Urbino 18? To jest brutalne, bo SU 18 ma po jednej stronie trzy koła :rainderp:

Może masz ochotę na rozszarpanie przez bóstwo mroku?

Czy jednak chcesz zostać zdradzona przez mane 6 i przerobiona na babeczki lub tęczę?

Ban, bo rozdaję bany

Ban bo może rozszarpanie przez ciemność mogło by być przyjemne :F ale dwa ale! muszę być zła i zabić więcej niż 4 kucyki!

Ban, bo przejdzie ci po kilku rozdziałach (wiem, bo tak było u mnie)

Drugi ban, bo kogoś interesują (ponoć) moje fanfiki

Mnie interesują!
Edytowano przez emili878
Link do komentarza

Ban bo może rozszarpanie przez ciemność mogło by być przyjemne :F ale dwa ale! muszę być zła i zabić więcej niż 4 kucyki!

Ban, bo musisz zapisać 10-stronową historię postaci, motywy, stronę po której stoi (nie ma złych i dobrych, każdy ma swoje ideały i dla nich zabija), pozycję społeczną (pisz plebs), rangę w wojsku i ulubiony autobus komunikacji miejskiej. Wszystko w 16 kopiach, tłumaczeniu na niemiecki, esperanto, mongolski i język dresów.
Link do komentarza

Ban, bo musisz zapisać 10-stronową historię postaci, motywy, stronę po której stoi (nie ma złych i dobrych, każdy ma swoje ideały i dla nich zabija), pozycję społeczną (pisz plebs), rangę w wojsku i ulubiony autobus komunikacji miejskiej. Wszystko w 16 kopiach, tłumaczeniu na niemiecki, esperanto, mongolski i język dresów.

Szczerzę chętnie to bym zrobiła tylko muszę znać fabułę historii. Najlepiej prześlij Mi to ,żebym ogarnęła i napisała :P

 

Tylko nie ogarniam języka dresów...

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...