Skocz do zawartości

Halo: Combat Evolved quiz


Posealor zwany Pose

Recommended Posts

Michael89pl, wygląda na to, że nie ma dla ciebie konkurencji... Miejmy nadzieję, że to się zmieni, bo inaczej będzie nudno. Kolejny punkt na twoje konto. Master Cheaf bezsilnie obserwował zniszczenie kapsuły. Po chwili ruszył dalej, eliminując kolejnych nieprzyjaciół. Kiedy znalazł się przy kolejnych kapsułach okazało się, że pilnują ich siły Covenantów. Byli zajęci walką z kilkoma pozostałymi przy życiu marines, a spartan zaszedł ich od tyłu, zajmując pozycję na zaimprowizowanej barykadzie. A na dodatek przy tej barykadzie znajdowały się... Pytanie 6. Jakie użyteczne przedmioty były przy barykadzie (1 punkt) i ile ich było (1 punkt)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Grałeś w całą serię :fluttersad: Tak bardzo zazdrość... Mi zostaje jutiub i nieliczne znośnej jakości gameplaye - ciężko znaleźć takie, gdzie gracz nie próbuje wyprzedzać skryptu (co niszczy "wczuwkę") albo co gorsza udaje małpę (w przypadku Halo Anniversary nie znalazłem jeszcze ani jednego gameplaya - rzecz jasna, kompletnego - w którym na początku gry nie byłoby dziwacznych podskoków, szukania glitchy i biegania po Cryo bay, zamiast "po ludzku" wykonywać polecenia personelu :P ) Niestety, ten problem dotyczy większości głośnych tytułów - gracze wrzucający longplay często nie mają za grosz szacunku dla widza, dla którego dana gra na zawsze pozostanie w sferze marzeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy mówicie!? Przecież granaty to jeden z najlepiej dewastujących elementów z zestawu do niszczenia obcych jakim dysponuje Master Chief :P Odpowiedź na 6 pytanie: Czy to były apteczki? i chyba tam były dwie. A co do całej serii Halo to do dziś nie jestem w stanie zrozumieć czemu ta banda chciwych małp z Microsoft'u nie wypościła dalszych części na PC?? a tylko na Xbox'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apteczek nie było, ustaliliśmy, że to granaty, ale nie wiemy ile ich było (znaczy wy nie wiecie, bo ja wiem). Z granatów korzystałem, jak najbardziej, ale tylko plazmowych. Łatwo zaliczyć fraga i wypadają z co drugiego przeciwnika. Za to odłamkowymi trudniej trafić i jest ich jak na lekarstwo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do całej serii Halo to do dziś nie jestem w stanie zrozumieć czemu ta banda chciwych małp z Microsoft'u nie wypościła dalszych części na PC?? a tylko na Xbox'a

Pierwsza część trafiła na pecety chyba dla promowania Win XP i DirectX 9. Druga - z wielkiej łaski - wyłącznie na Vistę.

Brak wersji Halo CE Anniversary na PC to już całkowite kuriozum - po rocznicowym remake'u jedynki spodziewałem się więcej. Nie mam nic przeciwko konsolom, bardzo lubię zwłaszcza platformę PlayStation; ale uważam że podstawowym targetem dla FPSów powinien być pecet ze swoją mychą i klawiaturą :) Niestety, czasy się zmieniają; i słabsze graficznie konsole dyktują warunki całemu rynkowi gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część trafiła na pecety chyba dla promowania Win XP i DirectX 9. Druga - z wielkiej łaski - wyłącznie na Vistę.

Brak wersji Halo CE Anniversary na PC to już całkowite kuriozum - po rocznicowym remake'u jedynki spodziewałem się więcej. Nie mam nic przeciwko konsolom, bardzo lubię zwłaszcza platformę PlayStation; ale uważam że podstawowym targetem dla FPSów powinien być pecet ze swoją mychą i klawiaturą :) Niestety, czasy się zmieniają; i słabsze graficznie konsole dyktują warunki całemu rynkowi gier.

Ale przecież zrobienie wersji na PC nie jest trudnym czy drogim zabiegiem. A znacznie zwiększa ilość sprzedanych gier, szczególnie takich jak Halo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest trudne, ale Microsoft czeka, kiedy będzie można na tym więcej zarobić. Dostaniemy Win 8 albo innego DX-a, to wtedy dodadzą nam Halo 3, żeby pokazać, jak te powyższe wspaniale działają... I mają w nosie, czy będzie to za rok, czy za dziesięć. Bo tak zarobią więcej kasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Cheaf bezsilnie obserwował zniszczenie kapsuły. Po chwili ruszył dalej, eliminując kolejnych nieprzyjaciół. Kiedy znalazł się przy kolejnych kapsułach okazało się, że pilnują ich siły Covenantów. Byli zajęci walką z kilkoma pozostałymi przy życiu marines, a spartan zaszedł ich od tyłu, zajmując pozycję na zaimprowizowanej barykadzie. A na dodatek przy tej barykadzie znajdowały się...

Pytanie 6.

Jakie użyteczne przedmioty były przy barykadzie (1 punkt) i ile ich było (1 punkt)?

@Major Kusanagi: zwiększ liczbę postów na stronę do 50 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety! Już pięć dni minęło od ostatniego pytania?! Wybaczcie, ale czasu nie miałem... Już kontynuuję: Michael89pl dostaje punkt za granaty. Niestety za ich liczbę ( 8 ) nie ma punktu. Po zlikwidowaniu oporu Master Cheaf i kilku pozostałych przy życiu marines wsiedli do kapsuły. Spartan sprawdził jeszcze czy nikt nie został i ją zamknął. Po chwili kapsuła wystrzeliła, zastawiając okręt daleko z tyłu i kierując się w stronę przypominającego pierścień obiektu. Po chwili jeden z żołnierzy coś krzyknął, Cheaf podszedł do śluzy i zobaczył, że... Pytanie 7. Co zobaczył Master Cheaf (1 punkt) i co o tym powiedziała Cortana (1 punkt)? Uwaga! Następne pytanie będzie ostatnim z rundy I.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...