Skocz do zawartości

Halo: Combat Evolved quiz


Posealor zwany Pose

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ja ogólnie nie lubię broni Covenantów... Dobre tylko do zdejmowania osłon Elitom, ale poza tym, to są słabe... Gruntów to nawet ze wspomnianego karabinu (który jest właściwie najsłabszą ludzką bronią) zabija się szybciej niż jakąkolwiek ufoludkową... Mój faworyt to SHOTGUN! Każdego bierze na jeden strzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neelder (T33 GML-Neelder)

Bronie Covenantów są silne jak umiesz się nimi obsługiwać. Chociaż w pierwszej części Covenanci zbyt dobrych broni nie mają

Ja mówię właśnie o pierwszej części. W kolejnych już są dużo lepsze i nieraz z nich korzystałem.

PS.

W dwójce 2 needlery wymiatają :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Major Kusanagi za karabin szturmowy otrzymuje jeden punkt. Michael89pl za Plasma Rifle również dostaje punkt. Norbert99... Tu miałem problem... Ptyanie było o bronie, które można znaleźć na Pillar of Autumn... Ale nie sprecyzowałem, że chodzi mi o pierwszy poziom gry. A ostatni też jest na tym okręcie (zupełnie o tym nie pomyślałem), więc właściwie to masz rację. Dlatego postanowiłem, że ty także masz jeden punkt za Neeldera. Tak kończymy rundę pierwszą. Pytanie rozpoczynające drugi etap pojawi się w ciągu trzech dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynamy rundę drugą:

Kapsuła spadała coraz niżej, dosłownie rozpadając się w atmosferze. Systemy hamujące nie zadziałały. Pilot krzyknął:

- I'm loosing her. Brace for impakt!

Po chwili cała kapsuła zatrzęsła się, uderzając o ziemię.

Master Cheaf podniósł się z podłogi, słysząc głos Cortany:

Cheaf! Cheaf, can you hear me? At last, are you all right, Can you move?

Spartan wyjrzał z kapsuły i zobaczył marines, którzy...

Pytanie 1.

Co się stało z żołnierzami, którzy uciakli kapsułą z Cheafem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael89pl zdobywa pierwszy punkt tej rundy.

Spartan wyjrzał z kapsuły i zobaczył marines, którzy leżeli bez życia. Był jedynym, który przeżył upadek. Podczas zbierania przydatnego sprzętu usłyszał głos Cortany:

- Warning, I've detected multiple Covenant dropships on approach. I reccomend moveing into those hills.

Master Cheaf przeszedł na drugą stronę wąwozu i gdy tylko znalazł się pod osłoną drzew na niebie pojawiły się...

Pytanie 2.

Jakie siły Covenantów zostały wysłane do zbadania tej kapsuły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra odpowiedź. Ale punktu nie chce mi się dawać... Master Cheaf uniknął wykrycia i podczas gdy piechota Covenantów sprawdzała kapsułę, on ruszył dalej, nadal wykorzystując drzewa jako osłonę. Po jakimś czasie usłyszał głosy walki. Po minięciu skały ujrzał siły nieprzyjaciela atakujące marines, którzy... Pytanie 3. Jaką pozycję obronną zajęli ludzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Punkt dla ciebie. Po wyeliminowaniu sił nieprzyjaciela Master Cheaf odbył krótką rozmowę z dowódcą oddziału. Przerwał im jeden z marines: - Heads up, I've got Covenant dropships heading in, over here! Spartan ruszył powitać nieproszonych gości. Pytanie 4. Ile przybyło transportowców Covenantów? Nie liczymy tego, który przyleciał przed przyjściem Master Cheafa. PS. Wybaczcie to długie czekanie na pytanie, miałem drobne... Problemy techniczne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...