Skocz do zawartości

Fani Blueblooda.


Airlick

Recommended Posts

Narcystyczny d**ek, który doprowadził Rarcię do skraju załamania mentalnego...

Hah!

Break the impossible, see the invisible!

Wystarczy podpiąć to pod schemat tego, że wiedział o Jej niecnych zamiarach doprowadzenia go do ołtarza i uczynił to wszystko celowo! Blueblood, tajemnicza osoba, niby spokrewniona z rodziną królewską... kto wie z jakimi prawdziwymi, wyższymi celami kryje się pod tą maską pychy, arogancji, głupoty i samouwielbienia...? Czy to przypadkiem nie prawdziwy bohater serii, kryjący się jak dotąd w niesławie, by tym bardziej zaskoczyć wszystkich swym nagłym wejściem na scenę?

A nawet jeśli nie:

Z poziomem trollowania jakiego się dopuszcza mógłby za parę lat iść w konkury z Panem Chaosu...

Nie jestem fanem grania ludziom na nerwach... mimo to, moje ego, każące mi zawsze iść w kierunku najbardziej niedocenianych... jest na tyle silne, że w chwili obecnej czuję nawet nie tyle litość, co sympatię dla tego gościa...

Dzikie. :cadance4:

Mordo Ty moja, Blueblood, chodź no tu, niech Cię ululam! Wiem, nikt Cię nie kocha. Nie martw się - na pewno kiedyś się to zmieni.. zabijesz smoków parę, dostaniesz kopyt(em) Księżniczek i ukończysz tę kolekcję guzików.. no, tylko rozchmurz się, dobrze!?

Airlick! Proszę o wpisanie mnie jako pierwszego fana księcia Blueblooda. Jakem Plothorse, widzący więcej niż powinien... będę nim! Przynajmniej do czasu aż stanie się popularny. (a nuż kiedyś...?)

Dalej! Niechaj świat spojrzy na mnie, uśmiechającego się w blasku niesławy wygasłego wulkanu!

I niechaj ten wulkan, na przekór wszystkiemu, wybuchnie...

Credendo videns.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...