Skocz do zawartości

Terraria


Siewca YI

Recommended Posts

Witam wszystkich Bronies. Otóż chciałbym wam zaoferować tylko wieczorną grę w przygodowo - minecraftową rozgrywkę, która jest mało znana. Jest to jak w temacie Terraria. Nie wiesz co to? Youtube. Mówie tu o grze na hamachi, ponieważ niestety na razie nie nabyłem pewnej wersji tzn: jadę na cracku. Grę można pobrać wszędzie, a mówie tu o najnowszej wersji 1.0.6.1. Przechodząc do tematu: ID:Terraria - My little pony H:FIM U mnie to wygląda tak: ja jako host w godzinach wieczornych weekendy + święta + piątki. Zapraszam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dawno tu nie byłem w tym temacie i muszę odpowiedzieć: Terraria nie skupia się tak bardzo na kreatywności tam bardziej liczy się zabawa ze zwiedzania, niszczenia, twojej zręczności w walce z bossami. Ostatnio była wielka aktualizacja: dodano ponad 200 narzędzi, 39 potworów w tym cztery nowe bossy, zmieniony silnik oświetlenia itd. Hmm chociaż i tak wiem, że w terrarie mało ludzi gra to zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chcialbym bardzo w to z wami zagrac ale mam problem .NET framework 4 niechce mi sie zainstalowac, zawsze i caly czas wychodzi mi blad podczas instalowania tego, a bez tego niemoge grac w terrarie. Instaluje mi sie... dochodzi do instaling client profile czy cos troche tam popracuje i robi rollback do samego poczatku po czym wyskakuje error ze niemoze byc zainstalowane z jakiegos tam powodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisz ten błąd na google i poszperaj, powinno być rozwiązanie, a server tylko w takich porach bo po 5 wraca mój starszy a on ma wonty jak siedzę na kompie :/

Tyle ze tam niepisze zaden kod ani nic takiego przy tym, tam tylko pisze ze wystapil krytyczny blad i ze nieudalo sie zainstalowac a ten tekts tez juz w google wpisywalem to mi nic niepomoglo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam fajny texture pack do terrari i sam gram (hallow set dla maga legenary excalibur unreal megashark i wiele więcej rzebym był pro to tylko miksturki, magic harp, cursed fires oraz crystal storm brakuje) a o to link do texturepack (zmienia wygląd NPC gracza oraz zbroji oraz niezbyt działa z 1.1 :( ) http://www.terrariaonline.com/threads/ponies-ponies-ponies-sprite-pack.45257/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Server jest w określonych godzinach, sieci hamachi to: ID: TerrariaMlpFimPL2 Hasło: tmfpl 1 slot wolny ID: Terraria MlpFimPL3 Hasło: tmfpl 4 sloty wolne Aby wejść na server należy wpisać moje ip hamachi, w tym przypadku 5.19.100.23 i hasło mlpfim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...