Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
PumpkinWave

Matryca - praca wspólna [Crossover] [Human+Ponies][NZ]

Recommended Posts

Wszechświat jest podzielony na matryce, z których każda wypełniona jest różnymi wymiarami. Jak poradzą sobie przypadkowe osoby, które trafily do nieznanego im wymiaru w wyniku pomyłki jednorożca i jego kompana? Uczestnicy: Starszy Paladyn Luximus [człowiek] (Organizator) - Ja Elvatar Venziranel [wampir/dhampir] - Neon Yurii [Avianinka( hybryda człowieka i lisa)] - Nichal789 Agile Haste [pegaz] - SilverShield Matryca: W imię Świętego Zakonu Prolog- https://docs.google.com/document/d/1ath617qLG67fHZdiNl3_vPP9Pinj-9O6B3qQQ-KqhkM/edit#heading=h.shponlqny6bc Rozdział I https://docs.google.com/document/d/1DzkH-aa9j3oty2dLrX4nIq4MzlQQm8uEpR6EuEa_O8s/edit# Ogłoszenia parafialne: !!UWAGA!! Z niewiadomych powodów linki mogą nie dzialać na przeglądarkach innych niż google chrome. Za niedogodności przepraszamy.

Następni... No ale cóż! Tutaj przynajmniej wiem co się kroi i panowie się przyznali! Verard Nightmare Aprobuje Temat! Zapowiada się ciekawie, PumpkinWave. O ile też mam nadzieję, że wytrwacie do końca się nie rozpadniecie. Trzymam kciuki!

Sam z ciekawości się spytam czy ktoś to czyta, i czy w ogóle opłaca nam się pisać kolejne części. Bo jakby nie patrzeć my poświęcamy swój wolny czas na to. Więc po co pisać jak nikt nie czyta? :ming:

Ja tam czytam :D A jak na razie zapowiada się ciekawie. Tylko takie pytanko... CZEMU ZMIENIŁEŚ NASZEGO PALCIA W WAMPIRA I TO JESZCZE W PIERWSZYM ROZDZIALE?!

Bo to ma potężny wpływ na fabułę i zachowanie paladyna w następnych rozdziałach. :D Zawsze możecie uznać odpowiedź... BO MOGĘ! :D

Dokument w koszu właściciela. Archiwizuję temat.

• Create New...