Skocz do zawartości

Oceń poprzedni film


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

9,9999/10, zeby tak 10tkami nie rzucac. Nie zgodze sie ze to najlepszy polski film, mna bardziej wstrzasnal 'Krotki film o zabijaniu'. Ale na pewno jest w scislej czolowce. Najlepsze (a moze najgorsze?) jest w Dlugu to, ze jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Z mojej strony:

http://www.youtube.com/watch?v=G8r11aVJy78&feature=fvst&noredirect=1

Cos dla fanow 300, w zasadzie film ktory zapoczatkowal mode na 'komiksowe' filmy. Mozna chyba tylko kochac albo nienawidzic ta estetyke.
Link do komentarza

9,5/10 Świetnie wykonana animacja, ciekawy wątek, komiksowa grafika, wyważony cel-shading dodaje niesamowitego efektu.

,,Święci z Bostonu'' - świetny film, właściwi aktorzy na właściwym miejscu, muzyka zapadająca w pamięć, podobnie jak wykreowane postacie. Każdy chciałby być Irlandczykiem...
Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Niee. Requiem pokazywało "mocne", "szokujące" obrazy na paru rozpuszczonych, bucowatych nastolatach. Często miałem ochotę powiedzieć "masz za swoje, idioto" zamiast czuć jakąkolwiek empatię, w czym nie pomagało przestylizowanie filmu i okropna gra Leto. Co prawda soundtrack (nie tylko główny motyw) był świetny, a ostatnie pół godziny było zrealizowane bardzo dobrze, to jednak nie wystarcza, bym dał Requiem coś więcej niż 6/10

Ten gościu w białym makijażu to chyba najbardziej przerażająca postać, jaką widziałem w filmach
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Prototyp "Kac Vegas", ale z gorszą, bardziej pokręconą, nieprawdopodobną fabuła. Wolę jednak "Kac Vegas" i daję zasłużone 8/10

Szkoda, że nie wydali tego w wersji polskiej w tłumaczeniu Wierzbięty - to byłby film bardziej epicki od wszystkich Shreków razem wziętych!
Link do komentarza
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...