Skocz do zawartości

Dyskusja na temat pytań i odpowiedzi


Lemuur

Odpowiedzi rysowane?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Odpowiedzi rysowane?

    • Tak
      22
    • Nie
      3


Recommended Posts

Właśnie zauważyłem, że nie ma jeszcze takiego tematu, a ciekaw jestem Waszych opinii i sugestii na temat tych odpowiedzi... A może macie jakieś pomysły, jak można by je udoskonalić? Bardzo chętnie wysłucham ( przeczytam ), co macie do powiedzenia na ten temat, tak więc zachęcam do wypowiedzi :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cóż... Małomówni jesteście... Wpadłem na taki pomysł... Potrafię jako tako rysować, mógłbym robić rysunkowe odpowiedzi, jak zresztą czyni to już kilka działów. Nie wiem, czy wyszłoby na dobre, ale wniosłoby do Pinkameny trochę świeżości... Co o tym myślicie? Jeśli nie ma komentarzy proszę chociaż o głosy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóc? Hmm... Chętnie, ale jak byś to zrobiła na odległość? :P Choć w sumie moglibyśmy rysować na przemian... Różne style dodałyby smaczku. Świeże i innowacyjne może nie, bo nie jestem pierwszą osobą, która ma taki pomysł na odpowiedzi, ale na pewno ciekawe :D. ... Hayate... Ty umiesz? ( zrysowywanie się nie liczy ) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z tego, co widzę, 100% jest za rysunkami, ja zaś powiem tak, jeśli są dobrej jakości, to czemu by nie? Jest to w końcu jakieś urozmaicenie, można by też zrobić tak na przemian, raz rysunki, raz tekst, albo mieszanie, na bieżąco się ustali, czy na konkretne pytanie odpowiedzieć rysunkiem, czy tekstem raczej... ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...
×
×
  • Utwórz nowe...