Skocz do zawartości

Need For Speed Series


Torrronto

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wiem... nie umiem jeździć

Żebyś widział mnie, jak non stop gubię drogę w Burnout Paradise, albo rozbijam wóz próbując przecisnąć się pomiędzy dwoma autami :rd11:

PS. Czy ktoś podejmie się Klocuch 12 Challenge czyli jazdy w NFSU2 tylko na pierwszym biegu (najlepiej demo, wtedy każdy ma identyczne auto i trasę)

PS2. Nie umiem grać na klawiaturze

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=_4e1gvYFGT4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Osobiście jak gram w takie gry,to wolę na padzie grać.Na klawiaturze nie ogarniam że tak powiem,a jak potrenuję na padzie to tak tragicznie nie jest.Torronto są gorsi uwierz,jestem tego przykładem xD :lyra2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to grałem w Undergrounda, Undergrounda 2 i Most Wanteda tylko, moja ulubiona część to Most Wanted. (fajnie czuć prędkość :] A tuningowanie samochodów które w U2 jest bogatsze mało mnie interesuje) Zagrał bym w jakieś inne może, tylko pytanie, bo słyszałem że NFS się *hmm* i teraz są to legalne wyścigi, bez przeszkód w postaci ruchu ulicznego, itp. Które części to są te "legalne", a które te fajne? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NFS1/2/4/5 - legalne wyścig NFS Hot Pursuit (oraz remake) - nielegalne wyścigi NFS Underground 1/2, Most Wanted, Carbon - nielegalne wyścigi, policja etc Pro Street - legalne, nadal zręcznościowe (polecam, ukończyłem kilka razy) SHIFT 1/2 - pseudo symulatory, model jazdy rodem z autobusu. Ani to zręcznościowy NFS, ani symulator w stylu Forzy/GT5 (że o RACE nie wspomnę) NFS The Run - pomińmy tego mutanta milczeniem NFS Most Wanted... uczcijmy serię minutą ciszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sentyment do NFS U2 i MW. MW przeszedlem dobre 8 razy. Kochałem tę gre za tryby, tuning, policje i auta. W u2 gralem gdy bylem maly wiec bawiłem się w stukanie samochodow, jazde tylem itd. Te nfsy już nie powrócą... :c

Niestety... EA Games nie patrzy teraz na rozgrywkę tylko na grafikę

Do tych co grają w NFS World dajcie Nicki z gry, nieważne jaki samochód bo w moim garażu jest przedział od Eclipse GT do Pagani Zonda Cinque :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...