Skocz do zawartości

Meet the Stevens/Poznajcie Stevensa !


Ahito

Recommended Posts

Imię:?

Przezwisko:Stevens

CM:Młotek

Rasa:kuc ziemski

Wiek:27 lat(nieoficjalnie)

Miejsce urodzenia:?

Miejsce zamieszkania:Ponyville

Wygląd:Dołączona grafika

Historia:Chcecie poznać jego historie ?,cóż,to mamy problem...

o Stevensie wiadomo praktycznie nic,ani jak naprawde ma na imię,ani gdzie się urodził, ani jaki ma kolor oczów...

sam spytany o pochodzenie odpowiada:Wystarczająco daleko,byś nieznał tego miejsca...

pytany o imię i wiek,odpowiada:to tylko liczby i cyfry,nie musisz wcale o tym wiedzieć...

Jednakże jeśli o wiek chodzi,nieoficjalnie się mówi,że ma 27 lat.

Nie jest to jednak potwierdzona informacja...

Interesuje cię jego praca ?

Stevens pracuje w elektrowni,dokładnie jest tam palaczem,maske gazową i gogle nosi,ponieważ cały czas ma styczność z ogniem,jednak nikt dokładnie nie wie,dlaczego Stevens upodobał sobie,żeby tej maski praktycznie nigdy nie zdejmować...

To tyle jeśli o prace chodzi...

Czas na poznanie charakteru...

Gdy na niego patrzysz,wydaje ci się,że Stevens jest zimny,bezuczuciowy,nudny i brutalny...

prawda ?

Cóż,to źle ci się wydaje,gdy pobędziesz z nim dłużej,niż 10 minut,dowiesz się,że jest całkowicie interesującym czło... Tfu! kucykiem.

Stevens bardzo lubi ogień,twierdzi on,że ogień jest wszystkim...

tak,dobrze ci się wydaje,Stevens jest pyromaniakiem...

ale poza tym,lubi gry komputerowe,grę na gitarze i filmy...

w szczególności akcji...

no i ostatnie nurtujące cie pytanie,dlaczego Stevens ?

dlaczego ktoś mu nadał takie dziwne przezwisko ?

cóż,powiem tylko tyle,że ten,co wymyślił te przezwisko,za dużo naoglądał się Galactik Football.

Link do komentarza

Nie wiemy o nim nic, dość częsty motyw (przynajmniej tak mi się zdaje), choć jest że tak powiem dość "oryginalny"... Co do zainteresowań, to po pierwsze w Equestrii nie ma czegoś takiego jak technologia, choć są jej pewne przejawy, ale nie do tego stopnia, żeby była telewizja i elektryczność... (choć co do elektryczności to mogę się mylić) Kolejna rzecz, to jak by niby miał grać np. na gitarze? Nie ma on predyspozycji do tego, bo nie ma ani zdolności magicznych, ani niczego, czym mógłby chwycić cokolwiek (pyska nie liczę). Ogólnie, to Stevens jest zbyt mocno związany z rzeczami znanymi u ludzi, ale nieznanymi w Equestrii... Jak dla mnie to te oc jest zbyt naciągane...

Link do komentarza

Nie wiemy o nim nic, dość częsty motyw (przynajmniej tak mi się zdaje), choć jest że tak powiem dość "oryginalny"...

Co do zainteresowań, to po pierwsze w Equestrii nie ma czegoś takiego jak technologia, choć są jej pewne przejawy, ale nie do tego stopnia, żeby była telewizja i elektryczność... (choć co do elektryczności to mogę się mylić) Kolejna rzecz, to jak by niby miał grać np. na gitarze? Nie ma on predyspozycji do tego, bo nie ma ani zdolności magicznych, ani niczego, czym mógłby chwycić cokolwiek (pyska nie liczę).

Ogólnie, to Stevens jest zbyt mocno związany z rzeczami znanymi u ludzi, ale nieznanymi w Equestrii...

Jak dla mnie to te oc jest zbyt naciągane...

co do gry na gitarze,to jak posealor daje rade jeździć czołgiem,to i Stevens da rade grać na gitarze XD

Dziękuje za ocene

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...