Skocz do zawartości

Diablo 2 Lord of Destruction


Kuba Dmode Coke

Recommended Posts

Grałem. Przeważnie na hc bo norm jest dla każułali ;) W każdym razie na hc miałem nekro(chyba) 80 lvl. Potem robiłem już pod PVP. Jeżeli chodzi o norm to tam miałem spam w większości nie uzbrojonych postaci lvl 95. Gra przy której można było spędzić cały dzień non-stop. USwest oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

DII:LoD - ofcozz... Pamiętam jeszcze demko jak było na płycie nieistniejącej już gazety Reset :) (plus pełna wersja SWAT 2, ach to były czasy). Grać można było tylko barbem z umiejętnością Odrzucenie, i jeśli mnie pamięć nie myli tylko do zadania z zabiciem Krwawej Orlicy :) Jak kumpel zdobył pełną wersję to się zaczęło... Wiem, że stworzyłem każdą postać, ale najlepiej mi się grało Nekromantą (spam ożywieńców i Diablo miał miękkie rogi), paladynem też się fajnie grało. Potem oczywiście przyszedł czas na dodatek i wypróbowanie Zabójczyni - miałem chyba ze 3 różne asski. Na BNecie od niedawna w sumie gram, bo od jakiś 2 lat. Na obecną chwilę mam zaledwie amazonkę na 38 lvl (javazon). Wśród żywych nie ma już mojej asski (pułapki) 89 lvl i dudu (mag żywiołów) 87 lvl. Gram na europejskim BN, a postać zwie się CrystalShock :) (jest to też imię OC nad którym pracuję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Taki dobry temat, a tak mocno popadł w zapomnienie. Cóż, dziś znów zaczynam swoją przygodę z BN po długim czasie. Chociaż w życiu więcej się nagrałem i tak przez LAN. Pojawiło się Diablo 3 (w które pograłem, najgorsza część względem przynajmniej klimatu - nie rozumiem aż takiej radości ludzi na widok tej części), a D2 nagle dużo osób odsunęło. Gra ktoś jeszcze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie pytanie do was mam czy da się grać multi na piracie bo chciałbym z kolegą ale wszędzie piszą że nie można

Można grać poprzez hamachi, czyli tak jakby LAN. Z kolegą praktykujemy ten czyn i bardzo dobrze działa. Może przyłączycie się do naszej gry będzie raźniej :shiarmor:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zarywało się nocki i to całkiem nie dawno :D Osiągnięcia o ile można to tak nazwać - Necro lvl 89 i jeszcze składałem zestaw ale nie zdążyłem bo Blizzard restartował serwery :c Barba lvl 96. Napakowana tankowata świnka ^^ A tak to grało się to tym to tam lae bez większych sukcesów. No i nigdy nie mogłem się przekonać do czarki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...