Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Bodzio

Spotkanie [Oneshot]

Recommended Posts

Ten "fik" to fragment mojej większej pracy, która może kiedyś nawet wyjdzie. https://docs.google.com/document/d/1c1Br7WzRtZ_czxmXpFyei3Ff8lvcvKLyU3A_fUtCKEw/edit Kilka uwag ode mnie: - Wiele rzeczy się zmieniło, całkowicie lub częściowo - Sama scena najpewniej znajdzie się w głównym fiku, w tej czy innnej formie - Dostosowałem większość rzeczy tak, aby dało się całość zrozumieć bez znajomości wcześniejszych (nienapisanych) wydarzeń Komentujcie, jak są jakieś pytania lub nieścisłości to z chęcią wszystko wytłumaczę

Coraz pewniej czuję się pisząc, więc wkrótce pewnie zacznę. Do tego fragmentu wprawdzie długa droga, ale reszta też powinna być całkiem niezła

Fic jest ciekawy ale musisz poprawić niektóre wypowiedzi np.

Spojrzałem na lewo, na Chrysalis.

Tu pisze że bohater jest ogierem

Spojrzałam ponownie na władczynie

a tu że jest klaczą więc się zdecyduj.

Przeczytane

Tak, zdecydowanie jest to fragment większej całości - przedstawionym wydarzeniom, a raczej rozmowie brakuje kontekstu. Tak naprawdę niewiele więcej można o tymże Spotkaniu napisać - nie wiemy kim są bohaterowie, nie znamy ich historii, tak naprawdę dostaliśmy jedynie skrawki. Jako część czegoś większego zapewne dobrze wpasowałony się w opisywane wydarzenia. Jako samoistny twór niestety się zupełnie nie sprawdza.