Skocz do zawartości

NES(Pegasus)


DeDanielosek

Recommended Posts

Dziwi mnie to że na tym forum w tym dziale nie ma tematu poświęconemu tej jakże epickiej konsoli (Albo nie umiem szukać). Więc założę taki temat a mianowicie: w jakie gry graliście/gracie, które polecacie (oczywiście te mniej popularne bo gry typu Conta,Mario czy Duck Hunt są oczywiste). No i oczywiście o tych epickich czasach(o których się nasłuchałem aż za dużo) jak to się "cisnęło" na imprezach, jakie te gry (przynajmniej niektóre) były trudne i w ogóle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Pegasusie gram do tej pory... xD Miło czasem jest wrócić do czasów gier telewizyjnych... Gry w które grałem(i gram nadal) to między innymi: Mario Wojownicze Żółwia Ninja 1,2,3 Tank 1990 Jim Robocop 3 Super batman 2 Chip & Dale 1,2 Contra Duck Hunt Dr. Mario Jest jeszcze ich multum, ale nie pamiętam ich nazw...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, temat dla mnie :soawesome: Ja pamiętam czasy gdy grałem sobie na tej konsolce z bratem. Kaczki, czołgi, Contra, Mario, Olimpiada i w cholerę innych gier. Stare, dobre czasy to były. Teraz mam nowego pegasusa z bazaru, czyli tani bubel. Ale przynajmniej mogę sobie pograć :P Mam wielee gier, bardzo wiele.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale SNES To już jest Następna Generacja. Ja jeszcze dopiszę że sam akurat nie miałem NES'a ale miałem DVD z możliwością grania w gry na NES'a (Dokładnie było to 100 Stron gier po 10 na stronę, czyli 1000 gier). Wtedy to się grało w: -Mario -Contę -Tank 1990 -Exite Bike(bodajże tak to się nazywa) Tego było mnóstwo(w końcu 1000 gier ale większość to było to samo tylko pod inną nazwą)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta emulacja nes'a na komórce to mnie zainteresowała.. Jak mi pójdzie na moim szrocie (ciągle mam Avilę :D), to spróbuję coś ugrać, muszę jutro o tym poczytać. A pegasusa kiedyś miałem, ale na tyle mały wtedy byłem że jedyną konkretną grę która pamiętam to taka strzelanka western, celowało się z pada-pistoletu na kabel :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emulatory na komórki oraz PC, to beznadzieja...

Raz miałem emulator na swojego fonka, chodził idealnie, zero ścinek, zawieszek dźwięku, itp. ale nie dawał tyle satysfakcji, co granie na konsoli...

Mi bardzo dobrze się grało. Miałem Motorolę A925 z przyciskami po obu stronach wyświetlacza, więc trzymało się jak pada. Jedyny problem, to mały ekran, ale do tego też dało się przyzwyczaić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem trochę, ale na moim fonie chyba nie da rady żadnego z tych emulatorów odpalić ;/ A co do grania na komórce, to w jakieś zręcznościówki fakt, nie za bardzo, ale w tactics rpg jakimi są np final fantasy mógł bym pograć na luzie. W sumie, to popróbuję jeszcze, co mi szkodzi :D edit: dało radę odpalić Nescube, tylko ogarnąć jakoś sterowanie i może będzie śmigać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chip & Dale 1 i 2 (było 3?), Bomberman, Jackal, Exite Bike, Mario (2,3), Contra, "Czołgi" (te emocje przy starciach "na dwóch"), Excite Bike, Big Nose (x2), Micro Machines, "Kaczki" (kto choć raz nie próbował ustrzelić łba temu psu?) i przeepicki Jurassic Park Oj tak... Pegaz... NES to było coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...