bobule

Brohoof nr 7 (listopad)

Recommended Posts

W siódmym numerze Brohoofa znajdziecie: Recenzję pierwszych odcinków III sezonu, fanfików, a nawet dwóch gier, a także wiele publicystyki. Mamy nadzieję, że zapewnimy Wam tym samym dużo przyjemnego czytania. Zwłaszcza w drodze do Krakowa -- nie zapomnijcie, że już w ten weekend odbywa się My Little Konwent, gdzie będziecie mogli spotkać dużą część ekipy Brohoofa, a Sowa będzie miał przyjemność prowadzić panel o naszym internetowym magazynie! Serdecznie zapraszamy zarówno do Krakowa, jak i do czytania. Redakcja Brohoofa Numer dostępny pod adresem http://brohoof.pl/2012/11/20/brohoof-72012/

Pierwszy numer, który przeczytałem w prawie całości. Chyba najbardziej podobał mi się tamten wiersz o hejterze .

Bouble przeczytałem numer od deski do deski i jest naprawdę dobry mi najbardziej spodobały : Recenzja Sowy dotycząca Crystal Empire (bardzo profesjonalne podejście) Artykuł Ihnesa o Fandomowych artystach muzycznych ( prosty i rzeczowy bez zbędnych słów), a na szczególnie wyróżnienie czyli :cydr: ode mnie zasługuję NiBi za artykuł o serialu generacji 1, który jest wręcz perełką , bo osoba podeszła do tematu jak prawdziwy recenzent na chłodno, bez emocji PS dla reszty też brawka i :muffin: od skromnego Nocarza Luny i Avatary Babs Seed (mój forumowy tytuł)

:drurrp: Jestę drurrpę i zatwierdzam ten numer. I aż jestem zdumiony, że tak mało z was w ogóle raczyło do niego zajrzeć, bo warto. Still better paper than GW :drurrp:

:drurrp:

Jestę drurrpę i zatwierdzam ten numer. I aż jestem zdumiony, że tak mało z was w ogóle raczyło do niego zajrzeć, bo warto. Still better paper than GW :drurrp:

Muchos grasias za opinios :cydr:

Prosimos o... więcejos? :twilight3: