Skocz do zawartości

Brohoof nr 7 (listopad)


bobule

Recommended Posts

W siódmym numerze Brohoofa znajdziecie: Recenzję pierwszych odcinków III sezonu, fanfików, a nawet dwóch gier, a także wiele publicystyki. Mamy nadzieję, że zapewnimy Wam tym samym dużo przyjemnego czytania. Zwłaszcza w drodze do Krakowa -- nie zapomnijcie, że już w ten weekend odbywa się My Little Konwent, gdzie będziecie mogli spotkać dużą część ekipy Brohoofa, a Sowa będzie miał przyjemność prowadzić panel o naszym internetowym magazynie! Serdecznie zapraszamy zarówno do Krakowa, jak i do czytania. Redakcja Brohoofa Numer dostępny pod adresem http://brohoof.pl/2012/11/20/brohoof-72012/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bouble przeczytałem numer od deski do deski i jest naprawdę dobry mi najbardziej spodobały : Recenzja Sowy dotycząca Crystal Empire (bardzo profesjonalne podejście) Artykuł Ihnesa o Fandomowych artystach muzycznych ( prosty i rzeczowy bez zbędnych słów), a na szczególnie wyróżnienie czyli :cydr: ode mnie zasługuję NiBi za artykuł o serialu generacji 1, który jest wręcz perełką , bo osoba podeszła do tematu jak prawdziwy recenzent na chłodno, bez emocji PS dla reszty też brawka i :muffin: od skromnego Nocarza Luny i Avatary Babs Seed (mój forumowy tytuł)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...