Ghatorr

Puf - i w Equestrii [NZ][Komedia][Adventure][Fantasy]

Recommended Posts

Pewnego razu było sobie sześć osób. Kompletnie z sobą niezwiązanych, nieznających się, mieszkających sobie spokojnie w różnych rejonach kraju znanego powszechnie jako Polska i mniej lub lepiej znające serial znany jako "My little pony".
Pewnego razu te sześć osób budzi się nagle w Equestrii, w ciele kucy, niedaleko Ponyville. Pierwsze reakcje innych kucy i całego świata nie są jednak takie, jakie mogliby sobie wymarzyć.
Co tu robią? Jak się tu dostali? I co, u licha, znaczy tajemnicze gadanie o jakiejś przepowiedni?!

Jest to wspólny projekt kilku osób z ekipy "Biur adaptaacyjnych".

Rozdział I - Katzenjammer

W pierwszym rozdziale pisarzami są:
Ghatorr jako Michał/Brownie
MaxyBlack jako Marek Lis/Black
Thar jako Thar
kubagaw2 jako Kuba
Enter224 jako Andrzej
ProPanek jako Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie. Szybka akcja, ciekawe pomysły. Prawie żadnych błędów :P Mane 6 nastawione wrogo do bohaterów i jeszcze Hitler zapewne zamieniony w kamień... Czemu Celestia musi być zawsze taką tyranką dla ludzi... Czasem trzeba przeczytać kilka zdań by zorientować się gdzie teraz akcje się toczy ale tak bywa jak mamy akcje w 3 różnych miejscach. Tak jak to było biurach adaptacyjnych znów o Kubie jest najmniej. Mam nadzieje że to się poprawi. Proponuje jeszcze w temacie dopisać Praca Wspólna to zachęci dodatkowo do czytania. Oczywiście czekam na 2 rozdział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, fajnie się zaczyna, zresztą jak wszystkie fici od thara i waszej drużyny. błędów, niedokładności i POZ brak. pomysły jak zawsze zaje... fajne. więc subskrybuję wątek i czekam na kontynuację! kilka pytań: 1. czy ktoś z was jest ślązakem? bo znowu jest jeden przeklinający po niemiecku... chyba nawet się tak samo nazywa :-) 2. czy hitler będzie grał jakąkolwiek rolę? 3. czy przez ten fanfic prace nad biurami adaptacyjnymi zostaną spowolnione? 4. czy historia też będzie taka długa? (im dłuższa tym lepsza). 5. no i oczywiście: czy na kolejny rozdział trza będzie długo czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się