Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ghatorr

Puf - i w Equestrii [NZ][Komedia][Adventure][Fantasy]

Recommended Posts

Pewnego razu było sobie sześć osób. Kompletnie z sobą niezwiązanych, nieznających się, mieszkających sobie spokojnie w różnych rejonach kraju znanego powszechnie jako Polska i mniej lub lepiej znające serial znany jako "My little pony".
Pewnego razu te sześć osób budzi się nagle w Equestrii, w ciele kucy, niedaleko Ponyville. Pierwsze reakcje innych kucy i całego świata nie są jednak takie, jakie mogliby sobie wymarzyć.
Co tu robią? Jak się tu dostali? I co, u licha, znaczy tajemnicze gadanie o jakiejś przepowiedni?!

Jest to wspólny projekt kilku osób z ekipy "Biur adaptaacyjnych".

Rozdział I - Katzenjammer

W pierwszym rozdziale pisarzami są:
Ghatorr jako Michał/Brownie
MaxyBlack jako Marek Lis/Black
Thar jako Thar
kubagaw2 jako Kuba
Enter224 jako Andrzej
ProPanek jako Sebastian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapowiada się ciekawie. Szybka akcja, ciekawe pomysły. Prawie żadnych błędów :P Mane 6 nastawione wrogo do bohaterów i jeszcze Hitler zapewne zamieniony w kamień... Czemu Celestia musi być zawsze taką tyranką dla ludzi... Czasem trzeba przeczytać kilka zdań by zorientować się gdzie teraz akcje się toczy ale tak bywa jak mamy akcje w 3 różnych miejscach. Tak jak to było biurach adaptacyjnych znów o Kubie jest najmniej. Mam nadzieje że to się poprawi. Proponuje jeszcze w temacie dopisać Praca Wspólna to zachęci dodatkowo do czytania. Oczywiście czekam na 2 rozdział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm, fajnie się zaczyna, zresztą jak wszystkie fici od thara i waszej drużyny. błędów, niedokładności i POZ brak. pomysły jak zawsze zaje... fajne. więc subskrybuję wątek i czekam na kontynuację! kilka pytań: 1. czy ktoś z was jest ślązakem? bo znowu jest jeden przeklinający po niemiecku... chyba nawet się tak samo nazywa :-) 2. czy hitler będzie grał jakąkolwiek rolę? 3. czy przez ten fanfic prace nad biurami adaptacyjnymi zostaną spowolnione? 4. czy historia też będzie taka długa? (im dłuższa tym lepsza). 5. no i oczywiście: czy na kolejny rozdział trza będzie długo czekać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...