Jump to content

Puf - i w Equestrii [NZ][Komedia][Adventure][Fantasy]


Recommended Posts

Pewnego razu było sobie sześć osób. Kompletnie z sobą niezwiązanych, nieznających się, mieszkających sobie spokojnie w różnych rejonach kraju znanego powszechnie jako Polska i mniej lub lepiej znające serial znany jako "My little pony".
Pewnego razu te sześć osób budzi się nagle w Equestrii, w ciele kucy, niedaleko Ponyville. Pierwsze reakcje innych kucy i całego świata nie są jednak takie, jakie mogliby sobie wymarzyć.
Co tu robią? Jak się tu dostali? I co, u licha, znaczy tajemnicze gadanie o jakiejś przepowiedni?!

Jest to wspólny projekt kilku osób z ekipy "Biur adaptaacyjnych".

Rozdział I - Katzenjammer

W pierwszym rozdziale pisarzami są:
Ghatorr jako Michał/Brownie
MaxyBlack jako Marek Lis/Black
Thar jako Thar
kubagaw2 jako Kuba
Enter224 jako Andrzej
ProPanek jako Sebastian

Link to comment
Share on other sites

Zapowiada się ciekawie. Szybka akcja, ciekawe pomysły. Prawie żadnych błędów :P Mane 6 nastawione wrogo do bohaterów i jeszcze Hitler zapewne zamieniony w kamień... Czemu Celestia musi być zawsze taką tyranką dla ludzi... Czasem trzeba przeczytać kilka zdań by zorientować się gdzie teraz akcje się toczy ale tak bywa jak mamy akcje w 3 różnych miejscach. Tak jak to było biurach adaptacyjnych znów o Kubie jest najmniej. Mam nadzieje że to się poprawi. Proponuje jeszcze w temacie dopisać Praca Wspólna to zachęci dodatkowo do czytania. Oczywiście czekam na 2 rozdział.

Link to comment
Share on other sites

hmm, fajnie się zaczyna, zresztą jak wszystkie fici od thara i waszej drużyny. błędów, niedokładności i POZ brak. pomysły jak zawsze zaje... fajne. więc subskrybuję wątek i czekam na kontynuację! kilka pytań: 1. czy ktoś z was jest ślązakem? bo znowu jest jeden przeklinający po niemiecku... chyba nawet się tak samo nazywa :-) 2. czy hitler będzie grał jakąkolwiek rolę? 3. czy przez ten fanfic prace nad biurami adaptacyjnymi zostaną spowolnione? 4. czy historia też będzie taka długa? (im dłuższa tym lepsza). 5. no i oczywiście: czy na kolejny rozdział trza będzie długo czekać?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...