Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

*Również skaczę na pokład wrogiej jednostki, strzela z pistoletu trafiając jednego z wrogich marynarzy prosto w serce, teraz została mu tylko szabla...krótkie cięcia szabli przeszywają powietrze czterech wrogów pada martwych na ziemię, to jednak za mało...* no co! tylko na tyle was stać!*wrzeszczy zdyszany po czym znowu rzuca się w wir walki*

Link do komentarza

Lekko zataczając się wybiega z kajuty. Przeskakuje na linie, wyciągając jednocześnie szablę i, lekko przepitym głosem wydając bojowe okrzyki ("Ruuuum!!") szarżuje na losowych przeciwników. Gdy dzięki wspomagającemu wpływowi alkoholu wysiekł wszystkich wrogów w okolicy, rozejrzał się, podrapał po głowie i poszedł szukać łupów.

Link do komentarza

:wat: Dear God :ming: ile stron nowych. Dobra zaraz ustawię ankietę co do hymnu (macie focha ode mnie=miało być na PW)

(mojej propozycji nie było,chodź też na pw wysłałem)

-Kapitanie ja też trzeźwiutki do tego całą noc wartę trzymałem a siekłem za dwóch Pierwszy potwierdzi! jak załoga się rozpiła to ja po bitwie w kajucie nocną wartę odsypiałem, a teraz jak w bój to w bój! *szabla w dłoń bicz w drugą i siecze dusi i batogiem strzela coby się jucha lała i następny wróg pokonany był... notabene niezły łup w drodze do Tortugi dwa statki złupić*

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...