Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wtem z jednego z korytarzy,słychać było bardzo głośne syczenie.Z cienia powoli wypełzła ogromna,umięśniona sylwetka.Wielki,potężny tryton o błękitnych łuskach,żółtych,świdrujących ślepiach,przerażająco ostrych kłach i długim wężowym językiem.Budową ciała różnił się od syren tylko rozmiarem i szerokością barów.Przez klatkę piersiową przewieszoną miał sporą związaną sieć.W lewej ręce trzymał pozłacany trójząb,na prawej dłoni zaś pobłyskiwała złota rękawica.Przykrywała jedynie same palce i kawałek samej dłoni.Część Reda zasłaniała jej resztę.Po chwili odezwał się syczącym głosem: -Widajcie,powierzchniowcssssy!- po czym uśmiechnął się ukazując ogromne zębiska. Nagle uniósł trójząb mierząc nim w Reda... @Eliza- Trololol.Pełna przygód i mistycznych potworów opowieść.Poza tym bez walki z bossem nie ma finału eventu czyż nie? :3

Link do komentarza

Już chciał zrobić to co powiedziała Eliz, ale w tej chwili znowu słyszy głos: "Zostań tu! Musisz mu pomóc." Wtedy Ihnes mówił w myślach: "Co to... Nie mam już siły. Pewnie zmęczenie robi swoje." Gdy zamierzał iść do wyjścia z jaskini, zobaczył jakąś postać i znów usłyszał głos: "Musisz mu pomóc!" Nie zastanawiając się dłużej, wyjął szablę i ruszył na pomoc Redowi.

Link do komentarza

Kapitan dosyć niezgrabnie rzucony na łóżko leżał bez świadomości jeszcze kilkanaście minut,lecz po chwili szybko otworzył oczy. -Co do...JASKINIA! Jasny szlag! Gdzie są...argh-kurczowo złapał się za ranę. Ciężko dysząc wstał z łóżka i wyszedł z pokoju.Kilku majtków zobaczyło go z trudem trzymającego się na nogach i niemal od razu rzucili się by powstrzymać kapitana od wysiłku. Pośród sprzeciwów załogantów i własnych rozkazów by dali mu spokój,Spin usłyszał dziwną melodię. Wszyscy majtkowie ucichli i poszli na kraniec statku sprawdzić podejrzany dźwięk. Kapitan szybko rozpoznał pieśń i zabronił im jej słuchać,lecz było zbyt późno.Pięciu marynarzy w obłędem w oczach zwróciło się w stronę Spina.Za nimi dostrzegł wspinającą się na pokład syrenę.Szybko chwycił pistolet,wycelował i pociągnął za spust. Potem usłyszał bardzo nieprzyjemny dźwięk. Odgłos wydawany przez nienaładowany pistolet...

Link do komentarza

Oprzytomniałem - Eee wszystko ok. Popatrzył po sobie. Poczuł bul w okolicy brzucha gdy spojrzałem zobaczyłem krew i mała dziura. Niech to. Podniosłem szable i dalej zacząłem atakować Trytona. Nagle się zorientował ze w dziwnym metalowym uchwycie była gałka. Pociągnąłem i na górze rękawicy wyciągnęło się ostrze. A masz * krzyknąwszy trafiając w trytona* ....

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...