Skocz do zawartości

Dołącz do piratów! Plądruj siedem mórz!


Spinwide

Recommended Posts

DOSYĆ! Jeśli to ma tak wyglądać to dziękuję bardzo!Nieopisany chaos jest w prawie każdym miejscu,wszyscy robią co zechcą i całkowicie olewają cały sens opowieści! Ostrzegam was:jeśli przy następnym evencie będziecie zachowywać sie tak samo to zamykam temat! Cała ta zabawa przemienia się w bezsensowny pełen chaosu spam! :rapidash: Bardzo się na was zawiodłem.Myślałem,że potraktujecie sprawę choć w minimalnym stopniu poważnie. -.-

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 1.6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ok zaczynam. Oprzytomniałem - Eee wszystko ok. Popatrzył po sobie. Poczuł bul w okolicy brzucha gdy spojrzałem zobaczyłem krew i mała dziura. Niech to. Podniosłem szable i dalej zacząłem atakować Trytona. Nagle się zorientował ze w dziwnym metalowym uchwycie była gałka. Pociągnąłem i na górze rękawicy wyciągnęło się ostrze. A masz * krzyknąwszy trafiając w trytona* ....

Link do komentarza

Leżąc pod ścianą traci przytomność. W jego głowie przenosi się w jakieś odległe miejsce, w którym spotyka jakąś postać. To ta sama postać co była w jaskini. Ihnes: Znowu ty? Kim ty jesteś i... gdzie ja jestem?! Postać: Uspokój się. Słuchaj. Nie możesz ich teraz zostawić. Musisz tam wrócić i pomóc im pokonać Trytona. I: Tak?! Wyobraź sobie, że jestem ledwo żywy! Czemu to ja mam iść walczyć, co?! Czemu nie ty?! P: Bo ja już kiedyś próbowałem. Jeśli nie pokonacie Trytona skończycie jak ja. Zostaniecie tu na zawsze do póki ktoś nie zabije potwora. I: Ale czemu mówisz to mi? Spin jest kapitanem. P: A ty sternikiem. To ty sterujesz okrętem na którym jest załoga. Musisz ich pokierować. Pamiętasz pomnik, o którym mówił Red? Tam jest pewien kryształ. Rozbijając go, osłabisz bestię. A teraz idź! Budzi się i szuka drogi do pomnika. - Red! Jak dojść do tego posągu którym mówiłeś? @Down: Ma się tą fantazję. xD

Link do komentarza

*nadal jest na statku* Chyba polecę z powrotem do jaskiń. Raczej nie dzieje się tam nic dobrego. *leci i po dłuższym czasie znajduje załogę* Witajcie. Jak tu się zabrać za tego Trytona? Ja mam tylko patelnię, wybaczcie. Na szczęście Red już go pokonuje, ale trzeba mu pomóc!

Link do komentarza

Kapitan obecny.Teraz czekamy na resztę ;) Mam do was prośbę,nie piszcie w temacie o swojej gotowości do gry.Po prostu miejcie temat otwarty w osobnej karcie na przeglądarce bo takimi postami zaśmiecamy forum :P A przecież widać kto obecnie czyta temat. @Poza Elizą.Ona jest wilkiem ninja i musi napisać xD

Link do komentarza

Otóż układ będzie taki 1.Spin (będę pisał zawsze na końcu lub na początku by[jako że ktoś musi czasem pełnić coś typu funkcji narratora] móc dopasować historię do tego co napisaliście) 2.Psotunia 3.Ewi 4.Estherenn 5.Ihnes 6.Alder 7.Eliza 8.Red (Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam i zaraz dopiszę) Zaczynamy gdy pojawi się reszta. @Down- nie widać cię czy przeglądasz temat (przynajmniej u mnie) i cały czas jesteś oznaczona offline. Wilczyca-Ninja

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...