Skocz do zawartości

Wektory kucyków by CherryGrove


CherryGrove

Recommended Posts

Gość CherryGrove

Tak jak obiecałem, zrobiona dzisiaj Rainbow Dash

Dołączona grafika

Na razie robię sobie przerwę w tworzeniu wektorów, ale w przyszłym tygodniu na pewno powstanie jakiś nowy :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość CherryGrove
Wow' date=' jak zwykle świetnie. Ile średnio czasu zajmuje ci zrobienie takiego wektora?[/quote']

Zwykle jakieś 2-3 godziny, 4 jak jest więcej detali ^^

Teraz zrobię mane6, Fluttershy i Rainbow Dash już są :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość CherryGrove

A więc wróciłem, po długiej przerwie kolejna porcja wektorów tym razem robionych w Inkscape, w którym od teraz będę robić wszystkie wektory - jest to znacznie lepszy program według mnie, w końcu służy właśnie do robienia wektorów ^^ A więc:

Twilight Sparkle <3

Dołączona grafika

http://fav.me/d5o7oxz

/)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Tak jak pisałem robię je w Inkscape, jest to darmowy program do tworzenia wektorów a w internecie jest dużo poradników na ten temat ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Też robię w tym programie :P

Mi do ciebie jeszcze trochę brakuje, ale już niedługo powinienem być na jakimś poziomie :)

Jak co będę miał się do kogo zwrócić o poradę, jeśli tylko będziesz chciał mi pomóc oczywiście :)

Jasne, zawsze służę pomocą ^^ Tworzenie wektorów nie jest trudne ale wymaga cierpliwości i dokładności... W VectorClubie znajdują nawet milimetrowe błędy w moich wektorach no i trzeba je poprawiać ;3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że nie mam się do czego przyczepić. :fluttershy3: Nawet trwałość grubości linii jest całkiem spoczko. A i ban Ci się skończył, hehe. Keep doin' whatcha doin', ale w takim razie zostanę bez roboty xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, zawsze służę pomocą ^^ Tworzenie wektorów nie jest trudne ale wymaga cierpliwości i dokładności... W VectorClubie znajdują nawet milimetrowe błędy w moich wektorach no i trzeba je poprawiać ;3

:cadance4:

Żartujesz, prawda? Milimetrowe błędy? Jakim cudem? T-T

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove
Żartujesz' date=' prawda? Milimetrowe błędy? Jakim cudem? T-T[/quote']

Sprawdzanie wektora, który się tam wysyła trwa około tygodnia, potem dostaje się obrazek z zaznaczonymi błędami, ja czasem nic nie widzę ale oni biorą każdy dokładnie pod lupę ^^

Dziękuję :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo, to sprawdzanie wektora trwa do 10 minut, ale nikt nic nie może poradzić na lenistwo sprawdzających. :rd7: I nie żartuje, ci ludzie są do bólu dokładni. Ale przynajmniej klub cieszy się dobrą jakością i swego rodzaju elitaryzmem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Dzisiaj znowu mnie natchnęło i powstała zdenerwowana Twilight <3 Jeśli ktoś ma jakąś szczególną prośbę na kucyka z serialu to piszcie proszę, bo ja mogę same Twilight Sparkle robić ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CherryGrove

Mógłbym Cię prosić o skradającą się Daring? Potrzebuję do projektu koszulki, a sam nie mam czasu zrobić od przeszło dwóch miesięcy... xD

P. S.: a grzywy to nie powinna mieć od naszej strony?

Postaram się zrobić a co do pytania - to co to za różnica, z której strony jest grzywa ^^ Może akurat zarzuciła sobie na drugą stronę :giggle:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na palcach obu rąk można policzyć ile było scen na których kuc miał grzywę nie od 'kamery'. xD Poza tym, nawiązując do ujęć kuców od tyłu, grzywa schodzi jej na obie strony. Ale może sobie faktycznie zarzuciła. I teraz ma z jednej strony. Jak Skrillex... :wut:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...