Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

Miałem to gdzieś, pozwoliłem im odejść i odeszli. Wróciłem na zewnątrz. Miałem przy sobie 4 bronie orków: dowódcy, 2 elitarnych oraz laskę szamana chociaż wiedziałem że nie będzie z niej pewien kucyk zadowolony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Dobra możemy iść - powiedział jeden z łowców orków po czym wszyscy ruszyli za nim. Został tylko jeden, który również był łowcą.

- Przyjdź potem pod nasz dom. Rozpoznasz go po orkowych zdobieniach - po tych słowach ruszył z całą resztą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłeś za łowcami do Darka. Gdy doszli do jego drzwi to zapukali w nie. Po chwili drzwi zostały otworzone przez Darka i po krótkiej wymianie zdań, wręczeniu broni i zabraniu zapłaty ci jak gdyby nigdy nic podziękowali i udali się do swojego domu.

- No wejdź - powiedział z lekką ekscytacją gdy łowcy odeszli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pokaż go - powiedział chwytając magią i oglądając. - Kur**! - krzyknął z mieszaniną złości i rozczarowania. - Spodziewałem się jakiś prastarych inskrypcji, a to... to jest zwykły kij - powiedział już spokojnie oddając ci go. - Zatrzymaj sobie go...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Gdybym prosił cię o broń dowódcy to wróciłbyś trzy razy szybciej, ale nie ważne - powiedział biorąc broń magią. - Cholera, dużo tego tu jest. Potem to zobaczę, ale teraz mam słowo do dotrzymania - powiedział wyciągając spory worek pełen złotych drobin. - A teraz chodź za mną. Muszę cię naprawić - powiedział podchodząc do jakiegoś małego piedestału, na którym mieściła się figurka NMM i wcisnął go lekko w ziemię. Po tej czynności ściany jedna z biblioteczek otworzyła się odsłaniając schody do piwnicy. - Jeśli komuś to wygadasz to zrobię z ciebie obiekt do badań - powiedział poważnym głosem schodząc na dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zszedłeś pomieszczenia oświetlonego wyłącznie pochodniami. Było tam mnóstwo starych ksiąg i almanachów, biurko, statyw alchemiczny, a nawet kowadło i jakiś trunek.

- Dobra, połóż się tutaj - powiedział pokazując stół operacyjny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Pod warunkiem że mnie nie wykorzystasz kiedy będę uśpiony -powiedziałem z lekkim śmiechem- Jeśli będzie ci się lepiej pracować kiedy będę spał to nie ma sprawy. Tak z ciekawości czy jeśli się da odtworzyłbyś mi też skrzydła?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Spokojnie przyjacielu, tylko zapytałem. Wiesz co niektórzy mówią? Pegaz bez skrzydeł jest jak łucznik bez strzał. Tak samo jednorożec bez rogu. Nie ważne, pozwolę ci działać. Do zobaczenia za chwilę albo w następnym życiu jak coś pójdzie nie tak- powiedziałem ponownie się śmiejąc po czym zamknąłem oczy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...