Skocz do zawartości

"Służba na wieki" wiej007


Wizio

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Dobra... Poradziłeś sobie sam z trzema elitami, szamanem oraz Generałem. Nie wiem skąd się tu wziąłeś, lecz mam nadzieje, będziesz chciał nazywać się łowcą orków. Nie każde ci spędzać z nami czasu, ale przydałby nam się ktoś taki jak ty do obrony tego zadupia - powiedział brązowy jednorożec, z odrobinę ciemniejszą grzywą tego samego odcienia, który lewitował przed tobą zbroję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Propozycja wasza jest ciekawa a niestety muszę odmówić, już kiedyś nazywałem się Łowcą, ponowne się nim nazwanie pokarze że moje starania ucieczki poszły na marne. Jako Łowca miałem nawet inne imię. Teraz jestem Heaven, Myśliwy. I tak będę chronił to miasteczko ale nie mogę wrócić do przeszłości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To twoja decyzja i ja ją szanuję - powiedział odkładając pancerz. - Weź przynajmniej to - chwycił jakiś dziwnie wyglądający zielony kapelusz, który był cały w liściach co prawdopodobnie miało ułatwić maskowanie. - Znalazłem to kiedyś przy jakimś orku, a do teraz nie wiem jak o mógł to wcisnąć na swój wielki łeb. Ja bardziej preferuję otwarty atak, lecz ty lubisz się skradać, więc ci się może przydać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...