Skocz do zawartości

Prace dziwnej osoby o różnych imionach (avatary i sygnaturki :))


Dżuma

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 105
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czołem Towarzyszko :salut:

Naprawdę gratuluję talentu plastycznego, piękna kreska, proporcję i ogólnie Bravo :twilight2:

Chciałbym cię poprosić o requesta, który jest trochę um... złożony:flutterblush:

(Jeśli nie chcesz, nie masz czasu, nie żywię urazy jeśli nie podejmiesz się wykonania)

Mianowicie chciałbym rysunek mojego Oc'ka (do którego link znajdziesz w mojej sygnaturze. Plz nie zagłębiaj się w "historię", gdyż jest jałowa, wymagająca korekty merytorycznej...) grającego na srebrnym saksofonie tenorowym. Gdyby było tego nie dość, chciałbym aby trzymał go na szyi na magicznej smyczy ( żadnego materiału, tylko magiczna aura w kolorze jego oczu), i ewentualnie miałby na sobie jasnoszary-srebrny cienki krawat (czy też Sonnenbrille)... Powinien grać w pozycji stojącej, przytrzymując sax kopytami.

Odnośnie tła, mógłby równie dobrze znajdować się na środku polany, jak i na estradzie z pięknymi czerwonymi kurtynami, jak zrobisz (jeśli się podejmiesz) tak będzie mi się na pewno podobało :fluttershy5:

Muzykant bez zacnego portretu do powieszenia nad kominkiem alias Minor Sax minorpiecz.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z

G

O

N...

Ta Rarity jest... jest...Brak mi określeń, by wyrazić, jaka ona jest CUDOWNA! :rd12:

Masz świetną kreskę, a mnie dopada zielony potwór zazdrości, bo wiem, że nigdy nie dojdę do takiego poziomu :aj2:

A jeśli chodzi o walentynkowy obrazek, to jedna łapa (noga) wydaje mi się jakaś dziwna, a mianowicie tylna, ta z Cutie Markiem. Wygląda trochę tak, jakby nie przylegała do ciała ;p

I pytanko- avek robiłaś sama? Bo wygląda :soawesome:

@EDIT:

Cholera, 300 post xD a miałam go zachować na publikację mojego rysunku :facehoof: xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy mogę złożyć zamówienie? Wiem że masz dużo pracy, więc mogę czekać :)

Poproszę sygnaturkę z moimi ulubionymi kucykami: Twi, RD, Luna, Octavia, Amethyst Star i Vinyl. Wiem że dużo ich, ale może je jakoś upchniesz...:twilight3:

Pamiętaj, nie spieszy mi się :twilight2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...