Skocz do zawartości

Oficjalny komiks MLP


eeyore

Recommended Posts

Przeczytałem i z jednej strony troll rozbawił mnie do łez, a z drugiej trochę zdziwił mnie rozwój fabuły. To trochę dziwne, że

najlepsze przyjaciółki, które przeszły nie jedno mogły pokłócić się ot tak, o byle co. Niby podobny motyw był w Return of Harmony, ale wtedy były "pod wpływem" Discorda.

Oby nie skończyło się na rozwlekaniu fabuły do granic możliwości.

Link do komentarza
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przeczytałem w gorszej jakości, ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć lepszych skanów (pewnie jeszcze ich nie ma), ale mimo tego, że niektóre zdania były nieczytelne i trzeba było wnioskować z kontekstu to wniosek podsumowujący mam jeden.

Ta historia była lepsza niż wszystko co wdzieliśmy w serialu. Humor zdecydowanie ulega poprawie ( jest też dojrzalszy, w serialu pewnie niektóre sceny i teksty by nie przeszły). Moim zdaniem za sprawą tego komiksu kanon zyskał potężną dawkę czadowości. Dużo o magii, świetne sceny walki niczym z niektórych FF, przy jednoczesnym zachowaniu specyfiki i ducha MLP. Czego chcieć więcej?

10/10

Mam nadzieję, że będą kolejne historie (części komiksu). Jeżeli się nie mylę to ta która właśnie się zakończyła, na osi czasu znajduje się gdzieś pomiędzy Magic Duel a Magical Mystery Cure.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Wow, te komiksy robią się coraz bardziej epickie!

Nareszcie zobaczymy trochę Luny! Ta historia jak widzę toczy się przed "Nightmare Night", ponieważ Luna nie ma magicznej grzywy. Szykuje się niezła bomba! ... Celestia wie jak wysłać wszystkich na księżyc? Dlaczego mnie to nie dziwi XD ?

Link do komentarza
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...