Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

Ehm. Ja też jestem z Białej Podlaskiej, do rywala mam troszkę daleko, chętnie bym przyszła, ale :

po 1 - nie znam nikogo z kim mogłabym pójść, a sama z obcymi ludźmi to trochę się wstydzę :forever_alone:

po 2 - mam 13 lat :rainbowcry:

jest ktoś w moim wieku?

Hmm a gdzie ty mieszkasz że masz tak daleko , Rakowiska , Podmiejska ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobra, ja może jeszcze ogarnę w najbliższym czasie swoją wersję, jak dam radę (mam trochę szkolnych zaległości przez chorowanie, więc nie wiem jak z czasem), ale tak na teraz kilka uwag odnośnie tego plakatu.

Hmm.. Wersja bez Pinkie Pie i wtedy dać od lewego dolnego rogu po przekątnej między Rainbow a Twilight duży napis "Ponymeet". Dobrze by było jakby jednak rzucało się w oczy co to za impreza. Albo obcięcie całej lewej połowy plakatu, bo jakoś na chwilę obecną nie spełnia za wiele funkcji poza prezentowaniem kucyków. Naprawdę przydałby się tam jakiś napis czy coś. Poza tym chyba w miarę okej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a gdzie ty mieszkasz że masz tak daleko , Rakowiska , Podmiejska ?

Jest ktoś ^^ Mam 12,5 lat i mieszkam w Białej od 2 lat, bo wcześniej mieszkałam w Gdańsku. Mogę po Cibie przyjechać autobusem bo mam bilet miesięczny, o ile nie będę wtedy w Gdańsku, bo to ferie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli post był trochę niejasny , byłem po szkole i miałem strasznego mentalnego kaca.

A tak btw to po kogo zamierzasz jechać autobusem , po nią , po mnie , po nighta cz po Tarra do Poznania bo post jest trochę niekonkretny .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydrukowałem te plakaty , za jakąś godzinę zawisną koło mojego gimnazjum .

Ale niestety moja drukarka jest trochę kapryśna i musiałem te plakaty dosłownie wycinać , obrazek za nic nie chciał się dopasować do formatu strony .

Jakby ktoś chciał obejrzeć efekty to rozwiesiłem je koło gimnazjum nr 6 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Białej. No w Białej Podlaskiej. :D

Konkretnie to na Osiedlu Młodych

No widzę, że się mną zainteresowaliście. :fluttershy5:


Fajnie by było, jakbyś też powiesił przy gimnazjum nr 5. ^^

Ja tam chodzę, ciekawe, czy ktoś jeszcze. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi everypony .

Właśnie wróciłem z 3 godzinnego spaceru , rozwiesiłem plakaty na wejściu do piątki , na piaskowej , jeden na przystanku na 1000 lecia ( powiesiłbym drugi ale jakiś gość mnie straszył karami administracyjnymi ) , jeden na kolumnie koło rywala i dwa na placu wolności .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NightSinger mam pytanie :TWcU3: ok jeszcze nie byłyśmy na żadnym Ponymitie (czyt. ponymicie) :sorainfire: bo nie miałyśmy okazjii :twilight4: i na wszelki wypadek pytamy od ilu lat można przychodzić bo niektórych młodszych fanów :cmc: to pytanie dręczy a wstydzą się odpowiedzieć więc my się pytamy Od ilu lat można przychodzić?:colgate::applejack::celestia::derpfly:

Ja proponuję żeby od około 8,9,10, ale to ty to organizujesz i ty decydujesz a jeśli chcesz mogę zamieścić że będzie to spotkanie na blogu KLUBMLP.blogspot.com :pinkie:

post-3108-1366225024659_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lat seriously ?!

Z tego co wiem nikogo za bardzo nie pociąga niańczenie przedszkolaków.

My się nastawialiśmy na ludzi w wieku 12 - 20 ( night ma 24 ale mniejsza ) bo tacy ludzie zazwyczaj przychodzą na meety . I raczej nikt by się za bardzo nie ucieszył gdybyście przyciągneli ze sobą wycieczkę z przedszkola .

Jak mi się będzie chciało ruszać zadnią część ciała to może rozwieszę jeszcze przy katolu .

No i oczywiście kończąc lawinę hejtu cieszę się że moje plakaty uzyskały oczekiwany rezultat .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...