Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

Generalnie nie będę nikomu zabraniał przychodzić. Nie chce nikogo strofować i dyskryminować ze względu na wiek, postawcie się jednak na moim miejscu, ja to wszystko organizuję i będę w pewnym stopniu odpowiedzialny za młodsze osoby, więc jeżeli rodzice/opiekunowie/ktokolwiek pozwalają wam się samemu włóczyć po mieście droga wolna. Liczę tylko na to, że będziecie się zachowywać odpowiedzialnie.

edit:

Nie będę się wahał żeby odesłać was do domu w trakcie meetu, jeżeli uznam że zachowujecie się nieodpowiednio i myślę że inne starsze osoby się ze mną zgodzą. Proszę o rozważenie tego tematu bo jest naprawdę ważny a decyzja jest trudna.


Potwierdzam swoje przybycie razem z 2 koleżankami i' date=' być może, jednym kolegą. Jesteśmy z gimbazy ,ale postaramy się być normalni na tyle na ile nam pozwoli zachwyt że MLP Konwent jest w Białej. WEEEEEE i YAY :D:pinkie2:[/quote']

No konwentem bym tego nie nazwał, cieszy mnie że tak małe wydarzenie cieszy się zainteresowaniem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No nie bardzo zostawmy temat, chce żeby wypowiedziały się jeszcze inne pełnoletnie osoby, bo ja tego wszystkiego mogę po prostu nie ogarnąć. Nie było by problemu jeżeli przyszło by 5 no niech 8 osób a to już się robi trochę przy duże jak na jedną osobę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Teoretycznie zabranianie komuś przychodzić nie jest za fajne. Ale praktycznie osobiście nie chce nie przedszkola. Znaczy tak, jeśli dzieciaki będą się normalnie zachowywać to będzie w porządku i zgadzam się z pomysłem, że gdyby coś było nie tak to je odesłać do domu.

Chociaż szczerze powiedziawszy jakoś mam tylko te 18 lat i czuję się staro, myśląc że większością w końcu będą dzieci z podstawówki ._. Ale nie dyskryminuje nikogo, żeby nie było~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja 18 lat nie mam ale też się wypowiem , w ostatnich postach trochę przesadziłem ale no cóż mając te 14 lat myślałem że spotkam ludzi w wieku 14-25 i teraz heh ... kiedy myślę sobie że większość będą stanowić dzieci z podstawówki to czuję że zaczynamy się trochę mijać z celem którym było zrzeszanie bronies i pegasis a nie ośmioletnich dziewczynek które właściwie nie rozumieją do końca sensu fandomu.

No więc kończąc , ponymeet którego uczestnikami będą w 10% osoby w ww wieku a w 90% ośmiolatki będzie porażką .

A tak btw to pełnoletnie tu są najwyżej dwie osoby więc nie ma się za bardzo kto wypowiadać .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ja 18 lat nie mam ale też się wypowiem , w ostatnich postach trochę przesadziłem ale no cóż mając te 14 lat myślałem że spotkam ludzi w wieku 14-25 i teraz heh ... kiedy myślę sobie że większość będą stanowić dzieci z podstawówki to czuję że zaczynamy się trochę mijać z celem którym było zrzeszanie bronies i pegasis a nie ośmioletnich dziewczynek które właściwie nie rozumieją do końca sensu fandomu.

No więc kończąc , ponymeet którego uczestnikami będą w 10% osoby w ww wieku a w 90% ośmiolatki będzie porażką .

No tak źle to nie będzie jak na razie jedna osoba w wieku tych 8 lat się Meetem interesowała, Anaid i spółka są z gimnazjum więc 13-16 lat Ty ESH3R masz lat 14 Ghost ja i Ukeś mamy 18+ więc średnia trzyma się na poziomie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 80% pewna, że przyjdę.

Wszystko zależy od koleżanki, bo nie ma mowy, żebym sama przyszła, a ona nie jest w 100% pewna, że będzie (a jak jestem w towarzystwie nieznajomych, to się ciągle trzęsę i przez to wyglądam jak idiotka O.o)

Aha, obie mamy po 13 lat. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejcie jeszcze coś przy gimnazjum numer cztery, moje stare śmiecie ;_; Może wyrosło stamtąd jakieś stworzenie zainteresowane MLP.

A co do pełnoletniości - mojej znajomej, Nekury tu nie ma, ale na fejsie jest zapisana do wydarzenia i się wybiera, też jest po 18, także no. I jeszcze możliwe że jedna znajoma która jest w moim wieku wbije, więc nie jest tak, że same dzieciaki będą, także w porządku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc, nie będę sam, jakoś się dopilnuję dzieciaków. I na prawdę genialnie że wydarzenie cieszy się takim zainteresowaniem. Pojawia się jeszcze kwestia konkursu który wpisany jest w palny, staram się wymyślać jakieś proste pytania, ale bardzo chętnie przyjmę pomoc od kogoś kto braniem udziału w konkursie nie będzie zainteresowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejcie jeszcze coś przy gimnazjum numer cztery, moje stare śmiecie ;_; Może wyrosło stamtąd jakieś stworzenie zainteresowane MLP.

KK tam też rozwieszę .

Edit 1 : BoA jak chcesz mi pomóc z plakatami to czekam w sobotę punkt 11.20 prywatną wiadomość też napiszę ale poprzedniej nie zauważyłaś więc daje to też do wątku .

Edit 2 : dobrze by było gdybyś miała własną taśmę klejącą .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod katolikiem, czyli przy kościele?

Strzeż się księdza, bo ostatnio mówił, że jednorożce to zło, więc możemy mieć przerąbane, jak porozwieszamy. xD

Ja nie wiem czy na 100% będę, postaram się. ^^

A ty jesteś z Gimnazjum nr 5 czy 4?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awwww:3

Jakby coś to ja mam być tą koleżanką BoA tylko że tak:

* Nie oglądam maniakalnie kucyków, po prostu je lubię

* Nie wiem zbytnio co się dzieje w MLP i znam tylko podstawowych bohaterów

Chcę przyjść na Meet ale jakoś tak czułabym się lekko dziwna przez to że nie często oglądam MLP.

A tak btw to mam 13 lat :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla nikogo nie będzie problemem to że nie jesteś ... hmm fanatyczką ? maniaczką ? , nawet ***** nie wiem jak to się odmienia , a nieważne , jeżeli dla ciebie osobiście jest to problemem to po prostu zapuść sobie maraton ;) 3 sezony w 3 dni .

A tak btw to ten post miał być pytaniem ? stwierdzeniem ? aluzją ? bo nigdzie tego nie zaznaczyłaś .

EDIT 1 : ja mam 14 .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla nikogo nie będzie problemem to że nie jesteś ... hmm fanatyczką ? maniaczką ? , nawet ***** nie wiem jak to się odmienia , a nieważne , jeżeli dla ciebie osobiście jest to problemem to po prostu zapuść sobie maraton ;) 3 sezony w 3 dni .

A tak btw to ten post miał być pytaniem ? stwierdzeniem ? aluzją ? bo nigdzie tego nie zaznaczyłaś .

EDIT 1 : ja mam 14 .

Ten pościk miał być takim heej! :3

I chyba zrobię sobie maratonik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...