Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie sprawdzałam, kocham życie, nie miałam neta w internacie do dzisiaj <3 ...

Później jak będę gadać z rodzicielką przez telefon to powiem żeby ogarnęła jakby mogła. Bo ja na odległość sama za wiele nie zrobię.

Ale tak szczerze to mi się osobiście jednak bardziej termin kwietniowy podoba, jak tak teraz myślę, bo wyjdzie na to, że będę musiała jeździć do domu na dwa weekendy pod rząd i w ogóle kiszka ;_; Także nie wiem.

Najlepiej to zapytam czy lepiej w Piaście robić spotkanie 16 marca czy tego 13 kwietnia, o.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze to mi się osobiście jednak bardziej termin kwietniowy podoba, jak tak teraz myślę, bo wyjdzie na to, że będę musiała jeździć do domu na dwa weekendy pod rząd i w ogóle kiszka ;_; Także nie wiem.

Najlepiej to zapytam czy lepiej w Piaście robić spotkanie 16 marca czy tego 13 kwietnia, o.

Rozumiem cię ale większości chyba bardziej odpowiadałby 16 marca.

Mam pewien pomysł , niech każdy napisze jaki termin mu bardziej odpowiada , potem policzymy głosy , wszystko odbędzie się tak jak trzeba czyli demokratycznie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz generalnie to chodzi o to, że kiszkowato by było z organizowaniem tego w Piaście jakby nie było mnie w Białej, wtedy no.

A co do tego terminu, może po prostu ankietę dodać do wątku? Mi to rybka by była, gdyby nie to, że nie wiem czy brat mnie zechce wozić do domu no.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej sprawa się ma tak, że moja rodzicielka zapyta jak bardziej w Piaście pasuje czy jakbyśmy się spotkali 16 marca czy 13 kwietnia.

Kwestia druga to taka, że prawdopodobnie będziemy mogli siedzieć tam do 15, maksymalnie do 16 jeśli ktoś dłużej zostanie. Niestety to nie te czasy gdy Piast był czynny do 20 i można było siedzieć dłużej ._. Czyli pewnie trzeba by było zaczynać koło 13.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, bo coś tam teraz pozajmowane, a poza tym mnie np. na inne terminy przed 13 kwietnia (nie licząc świąt) nie ma, soł, wtedy odpadam, a trochę cienko skoro ja o Piasta pytam. Jak chcecie to dowiadujcie się o tego 16 marca w Eurece, ale ja się nie mieszam, nawet nie wiem gdzie to jest XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga organizuję minimeeting zwany potocznie wypadem na miasto ;) , chętni spotykają się w niedzielę pod rywalem o 13 , oprócz mnie na 100% będzie jeszcze Formutor ale przydałoby się trochę więcej osób bo we 2 to trochę lipa .

Więc przybywajcie tłumnie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niedziela? D: O 13 w niedziele to ja zapewne będę w kościele, albo u babci na obiadku, a potem się zbieram do Nałęczowa, więc raczej odpadam ;_; Nie można się tak ło spotykać w soboty ? XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle demokracja zawiodła. wynik ankiety są następujące:

7 głosów na 16 marca

4 głosy na 13 kwietnia

jako że piast jest wolny 13 kwietnia to zostaje nam ta data, chyba że ktoś załatwi jakąś inną miejscówke.

1 głos na polski dubbing

9 głosów na wersje orginalną z napisami

w taką też wersje postaram się zaopatrzyć

i odcinki:

Winter Wrap Up 4 głosy

Twilicorn 3 głosy

It’s about time 3 głosy

A friend in deed 3 głosy

Too Many Pienkie Pies 2 głosy

Read it and weep 2 głosy

Magic Duel 2 głosy

Canterlot wedding 2 głosy

Boast busters 2 głosy

Reszta odcinków dostała po jednym głosie, więc sprawa wygląda tak, 4 pierwsze na pewno zostaną odtworzone, a co do reszty to się zobaczy. To jest dobra wiadomość dla tych którzy chcą sobie pośpiewać bo w tych odcinkach akurat mamy sporo piosenek.

:edit: literówka poprawiona coby wstydu nie było XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na pewno nie będę śpiewać, no chyba że się BARDZO rozkręcę :flutterblush:

A friend in dead? Przyjaciel nie żyje? Śmieszna literówka :P

Oczywiście każdy może popełnić jakiś błąd, ale ten mnie rozśmieszył :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do śpiewania to byłoby fajnie , nie ma to jak podrzeć ryj na ulicy i dać kilka solówek na ''powietrznej gitarze''

A co do literówki to nie oznacza to ''przyjaciel nie żyje '' tylko ''przyjaciel w śmierci''

A tak btw , będziesz jutro pod rywalem ? o 13 się zbieramy i robimy mały wypad na miasto .

EDIT 1 : a friend in dead nie oznacza '' przyjaciel w śmierci '' , to by było ''a friend in death''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GalaCon uh.. Nope Ludwisburg to tak trochę daleko ;)

A tak btw konwentów , to wybiera się ktoś na Pyrkon ?

Osoby chętne na mały wypad na miasto , spotykamy się w sobotę o 13 , poprzedni trochę nie wypalił bo nikogo nie było ale teraz może to nadrobimy .

A , byłbym zapomniał , dobrze by było gdybyście mieli jakieś kucne gadżety , typu figurki , pluszaki , łatwiej mi będzie was rozpoznać , tak wiem , powinienem was pamiętać z meetu ale mam słabą pamięć do twarzy i na dobrą sprawę zapamiętałem Nighta , Formutora i Ukeśa, Ukeśę , nawet nie wiem jak to się odmienia .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...