Skocz do zawartości

Ponymeet Biała podlaska


Nightsinger

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 409
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nie dobijaj mnie .

EDIT : 100 post WOOOOOOHOOOOOOO !!!

EDIT 2 : przez następny tydzień będę odcięty od świata i będę wchodził na forum tylko kiedy uda mi się dorwać do kompa okupowanego przez braci ciotecznych , to tyle .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ponymeecie było super, mam kucykowy kubek! 8D Mogę już w spokoju umierać.

Prosimy o więcej, i następnym razem trochę śpiewania! Ulice były takie puste, nawet ludzie się z drogi usunęli.

Pewnie podczas jakiegoś letniego meeta będzie więcej osób, warto o tym pomyśleć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dotarłam do domu, więc kilka słów ode mnie~

Meet był fajny i udany. Ale trzeba napisać co nieco, nad czym trzeba pomyśleć na przyszłość, a więc. Następnym razem, jak ktoś wyżej napisał ŚPIEWAJMY. To tak znany motyw na ponymeetach, a u nas tego akurat brakowało.

Poza tym dziwnie się poczułam na meecie bo nikt nawet ani na powitanie, ani na pożegnanie się nie przytulał. Może i tak nie zawsze jest, ale no, np. w Lublinie dla odmiany wszyscy hugali się ciągle w trakcie meetu, soł 8D

Poza tym niektórzy widać było, że są strasznie nieśmiali i dosłownie się nie odzywali. No ej, przy kim się odzywać i rozgadywać jak nie przy ludziach z fandomu~? W końcu to z nimi powinniśmy się najbardziej dogadać, o! (Mi się dla odmiany gęba nie zamykała prawie wcale, no ale mniejsza~)

Co jeszcze? Mam wrażenie, że jak zrobi się kolejnego meeta jak będzie cieplej to wyjdzie lepiej pod tym względem, że można sobie będzie sobie spokojnie przycupnąć w jakimś miejscu i posiedzieć na dworze i wtedy właśnie się powydurniać, pośpiewać itd. Bo w sumie zimą to mało komu się chce ciągle łazić, bo wszyscy marzną, więc to niezależne w sumie od organizacji.

A i generalnie jedno, co mnie najbardziej rozbrajało: "To chodźmy tam!" i wszyscy nadal stoją, póki się ktoś nie ruszy 8D Albo znowu te problemy z nawiązaniem rozmów~ Ale to w sumie też dlatego, że większość się w ogóle nie znała, pewnie na kolejnych meetach już takich akcji będzie mniej ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jw., co napisała Ukeś ^^

Albo to, jak zbieraliśmy się przed rywalem :D Jedni stoją tam, drudzy tam i tylko łypią spod oka na tamtych "A nuż widelec podejdą i zagadają".

Nie zmienia to faktu, że naprawdę mi się podobało :3 Następnym razem Ukeś robi warsztaty z szycia kucyków, ot co. Słyszałam że na jednym z dużych meetów już było coś podobnego :>

I fajnie by było pooglądać w grupie odcinki. Ja postaram się wpaść we wtorek do fontanny (kółko mangowe 8D) ale jeszcze nie wiem, czy dam radę, więc nie powiem na 100% C:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to na początku mnie rozbroiło XD Tak nie wiedziałam do której grupki podejść, więc podlazłam do tej gdzie było więcej znajomych XD

Btw, kiedy będą zdjęcia?

A swoją drogą, zastanawiam się, czy nie zrobić grupki Bronies & Pegasis z Białej i okolic na fejsie, co o tym sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dobra, a ja jeszcze raz zrobię spam, no ale serio, zapraszam Was jeszcze na spotkanie mangowe w ten wtorek, tj. 19.02.2013 :rd7:

Ja wiem, że studenci w tym momencie raczej odpadają, no ale może ktoś młodszy by się jeszcze wybrał? W końcu są ferie.

I z góry informuję, że to, że ktoś nie siedzi za bardzo w temacie m&a wcale nie przeszkadza w tym, by się spotkać 8D Tematy kucyków też są poruszane, tak samo fantastyki i w ogóle różnego rodzaju fandomów.

Planuję wspólne granie w mafię w wersji fabularnej, więc będzie wesoło~ Niewtajemniczonym oczywiście wytłumaczy się na czym gra polega :pinkiederpy:

Także taki plan mniej więcej jakby to wyglądało:

14:00 - 14:15 - Zbieramy się na fontannie na placu wolności (spoko, rozpoznać się nas uda, bo będziemy pewnie trzymać coś charakterystycznego XD)

14:30 - Na tą godzinę mniejwięcej docieramy do Klubu Kultury "Piast". Tam sobie siedzimy, gramy, gadamy itd. Jakby ktoś zgłodniał, Biedronka niedaleko :fluttershy5:

Koniec około 18. Znaczy ja może się zmyję gdzieś koło 17:30, ale jeśli ktoś ma jakiś autobus później czy coś, to przecież możecie trochę posiedzieć i poczekać ^^

Link do wydarzenia na fejsie: KLIK

W sumie to pewnie nikt nie zechce przyjść, bo zainteresowania inne i będziecie myśleć, że to głupio tak itd. Ale ja i tak serio zachęcam, grunt to posiedzieć w fajnym towarzystwie! :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dam rady , chociaż chciałbym , będę u babci jeszcze do końca tygodnia , a tak btw night coś mówił odnośnie terminu następnego meeta bo wchodzę tylko raz dziennie i nie mam czasu tego sprawdzać ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dla tego, że meet już był, a temat jest poświęcony jego organizacji. Proponuje też zastanowić się nad terminem następnego spotkania. Ja wolne Weekendy mam 16-17 marca, 13-14 kwietnia.oczywiście może też być w tygodniu ale po godzinie 16.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz że czemu miał służyć mój idiotyczny spam , chciałem sprowokować ludzi do podjęcia dyskusji o następnym meecie .

A co do terminu to 16-17 marca brzmi nieźle , tylko jedno pytanie , będziemy jakoś rozwijać plan działania , np przez wynajęcie sali w Piaście , czy tylko CTRL+C , CTRL+V ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o jakiejś sali, wyświetlenie kilka odcinków między innymi Winter wrap up, coś w tym stylu, może jakieś arts & crafts małe. Czekam na propozycje, jakby był dostęp do mikrofali znam świetny przepis na ekspresowe babeczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukeś ma podobno jakieś dojścia w Piaście , może dałaby radę załatwić nam salę a co do mikrofalówki to może dałbym radę coś skombinować , co do wyżywienia to deklaruję gotowość to przyniesienia faworków .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak bym się na te faworki tak nie napalał drogi Adamie, będę je w ciebie wciskał, aż znowu nie będzie ci się chciało żyć,

Muahahaha

Muahaha, szatański plan, psze pana :P

Ale ej jakby w Piaście miało być, to bez wymiocin na podłodze proszę, bo zasada taka, że sprzątamy po sobie XD

Co do terminów - na tygodniu to ja odpadam, bo niestety wtedy mnie w Białej nie ma. Na weekendy to jestem średnio co tydzień, co dwa. Także myślę, że 16 marca może być. O ile nie zamknę się w domu szyjąc od 10 rano do 12 w nocy to raczej w domu będę. 13 kwietnia też teoretycznie może być, chyba, że coś mi wypadnie, że będę musiała siedzieć w Nałęczowie. Ale w sumie kwiecień mi bardziej pasuje, koniec postu XD

A co do organizowania czegoś w Piaście. To spoko, ja mogę popytać pracowników, ale to wtedy prawie na pewno trzeba się spotkać w sobotę (w ogóle to ja w inne dni raczej odpadam, chyba, że to będzie jakieś dłuższe wolne), w niedziele nieczynne. I trzeba się zorientować, czy nikt nie ma wtedy sali zarezerwowanej. Bo my jako grupa, która tam nic nie wynajmuje tylko przychodzi się spotkać za darmo, jesteśmy dopiero w kolejności, jak np. żadni seniorzy nic nie organizują.

Hmm.. Co dalej. Myślę, że rzutnik by się pożyczyło od takiego pana z Piasta, wzięłabym laptop i najlepiej jeszcze brata, który by nam to podłączył xD Grunt to żeby duża sala była wolna, bo tam można na ścianie wyświetlić, bo jest dużo miejsca, wystarczy zdjąć ze dwa obrazki.

W ogóle ktoś był kiedyś w Piaście? XD

A co do atrakcji poza oglądaniem. Jakby się bardziej zorganizować może jakieś lepienie kucyków z modeliny, czy coś?

Kwestia jedzenia - niedaleko Piasta jest Biedronka, można się stadem przejść i kupić żarcie po czym wrócić do Piasta ponownie. Fandom mangowy już to wiele razy praktykował i to dobry motyw~

W samym Piaście spożywania alkoholu i palenia jest zakaz, od razu uprzedzam, jak coś to precz na dwór XD

Zastanawiam się co jeszcze. Znów konkurs wiedzowy~? ^^ (w którym znów odrazu odpadnę <3)

Jeśli Piast nie wypali to jest jeszcze jeden dom kultury w którym by mogli nas przyjąć za darmo, tylko gdzieś mi wyleciało z głowy gdzie. To Eureka była bodajże? Bo w BCK to na 100% by chcieli kasę, a poza tym ja osobiście tam na pewno nie pójdę~

Ale to tak, najpierw ustalmy wstępny termin, to się postaram zorientować czy można wtedy się w Piaście spotkać. Jeśli tak to kombinujmy wtedy dalej z programem itd.

No i proponuję jakieś spotkanie w miejscu orientacyjnym które wszyscy znają, bo ze spotkań mangowych pamiętam, że ludzie nie mają pojęcia gdzie jest Piast XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepszym terminem będzie 16 marca , spotkać możemy się pod rywalem tak jak wtedy .

Jeszcze jedno , mógłbym przynieść kilka odcinków na pendrive'ie tylko które i ile , ja proponowałbym

-Hurricane Fluttershy

-It's about time

-Read it and weep

-The party of one

-Suited for Succes ( sukces spod igły )

-Apple-bucking season

Ostatnie pytanie , rozumiem że mam rozklejać jeszcze raz te plakaty ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jeszcze nic nie wiadomo ale chciałbym wiedzieć czy mam je przygotowywać , ostatecznie trzeba zmienić tekst , wypadałoby też trochę podrasować oprawę graficzną , a poza tym lubię molestować drukarkę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, będzie następny ponymeet? :pinkie2:

Najlepiej żebyśmy się znowu zebrali pod rywalem, bo nie każdy zna drogę do Piasta (np. ja).

Chociaż w Eurece też można zorganizować i mam do niej BARDZO blisko. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...