Skocz do zawartości

"Nie ma nadziei" Wizio


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 406
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Westchnąłem.

- I co ja mam do cholery zrobić? - powiedziałem do siebie w myślach. - Obiecałem odstawić je do pałacu, a nie mogę ich tu zostawić - nadal gadałem do siebie. - Więc... chyba musicie iść jeszcze ze mną - powiedziałem odwracając się do nich. - Pałac opuścili, więc... jak same widzicie zostać tu nie możecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

< Weź pisz jaki kucyk mówi, gdyż nie ogarniam trochę ._. >

- Jeśli taka jest wasza wola - skwitowałem. - Tylko... gdzie chcecie teraz iść. Ja będę się błąkać po Equestrii bez celu, a wy chyba chcecie się dostać też do określonego miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czekaj... sprawdzę to - powiedziałem podając jej mój młotek. - Weź to, gdyż mogą tu być - ruszyłem w stronę podejrzanego cienia, wyjmując przy tym nóż. Miałem nadzieję, iż to tylko zbłąkany szwendacz, który szybko straci swoje drugie życie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cholera... - pomyślałem, wstając i biorąc do kopyta nóż. Trochę mnie jednak zdziwił fakt, iż to... coś mnie kopnęło zamiast rzucić się na mnie z próbą ugryzienia. Może to nie był zombie tylko kucyk? Zadałem sobie to pytanie po czym podniosłem kopytko i powoli nim pomachałem na znak, iż nie jestem jednym z Nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...