Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Na ratunek bratu! (by wiej007)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zobaczyłaś gigantyczny katalog, który można było pomylić z jakimś regałem.

Morskie koszmary, Jak oswoić nietoperza, Mroczne zakamarki umysłu, Legendy Bloody Hooves (uwaga, nie dla źrebiąt!) czy Szkieleci i ich przyzwyczajenia. To było kilka z ogromu tytułów w katalogu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili tego pożałowałaś. Od czytania tych sposobów, za których pomocą kiedyś przesłuchiwano, robiło ci się niedobrze. Jeden, szczególnie okropny nazywano Ciemnym światłem. Nawet nie warto było przewracać stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tam coś w rodzaju filmu, jak jakiś kuc patrzy w kulę na stole. Czarną, ale emanującą jakimś blaskiem. Nagle zaczął krzyczeć, łapać się za głowę, jakby kucyki siedzące naprzeciwko niego grzebały mu w umyśle. Następnie zwymiotował na siebie i zemdlał. Potem obraz powtarzał się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili zamknęłam księgę

 

-Dobra... to było... przerażające.-powiedziałam sama do siebie po czym ponownie poszłam sprawdzać co jest ciekawego w spisie treści. Po części miałam nadzieję na znalezienie czegoś o Violet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu w oczy rzuciły się małe obrazki przedstawiające czarne Bloody Hooves rozszarpujące kucyki. Ponoć było ich kiedyś w Equestrii oraz innych krajach pełno, dopóki Rada ich nie zagnała w najgłębsze czeluście lasu Everfree. Niektórzy mówią, że wyginęły, a inni, że wciąż trwają, by rzucić sie na pierwszego kucyka, który zakradnie się do lasu o nocnej porze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...