Skocz do zawartości

Gry na Emulatory, czyli klasyka SNES i Gameboy'a


Lunaris

Recommended Posts

Witajcie!

W tym temacie możecie wrzucać linki do waszym zdaniem fajnych gier, w które gra się przez Emulator. Moim ulubionym Emulatorem jest "ZSNESW", a ulubioną grą na niego "Sailor Moon Arcade" (chyba tak się to nazywa). Najlepszą (według mnie) stroną do ściągania takich gier jest coolrom

A oto linki do moich ulubionych gier:

Pokemon Gold

Pokemon Mystery Dungeon - Red Rescue Team

Sailor Moon Arcade

Sailor Moon: Another Story

Ponymon Alpha 0.32

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare GIGA emulatorów. Ale że jesteśmy w temacie MMO i RPG - tymi tytułami tu pożongluje. GBA: Golden Sun 1&2 - GBA - gra o wspaniałej fabuje i dość nowatorska - oferuje wiele możliwości, wiele zagadek(niektóre naprawdę ciężkie), kilkudziesięciu przeciwników i przede wszystkim bardzo ciekawe moce. Jedna z niewielu gier gdzie wojownik nie musi być wojownikiem, może być szamanem, najemnikiem, paladynem lub kapłanem. Spędziłem nad tą grą wiele dni - i mimo że przeszedłem ją już 6 razy to dalej mi się nie nudzi a przejście jej na 100% to dodatkowe dni ciężkiego dumania :D Castlevania - GBA - czasami łowca czasami sam Lord Dracula. Gra z przeciętnymi zagadkami ale dobrą grywalnością i ciekawą fabułą. Lufia: The Ruins of Lore - GBA - nietuzinkowe RPG...ciężko je opisać, poniekąd klon wielu innych RPG. To co odróżnia tą grę od innych to fakt, że można pochwycić przeciwników niczym typowe pokemony - można ich lewelować a nawet fuzjować z głównym bohaterem zyskując na krótki czas niezłego kopa. I fabuła jest dość fajna. Lunar Legend - GBA - ponownie klon FF ale mimo to ciekawy. Gra fajna choć liniowa, a mimo to potrafi czasem zaskoczyć. SNES Tenchi Muyo - SNES - bardzo fajna gra turowa z nurtu RPG. Przewidywalna i w pewnym zakresie, zbyt łatwa - wystarczyło biegać po planszach do skutku, expić cierpliwie a bossowie wtedy byli zwyczajnie zbyt słabi. Mimo to wspominam ją milo. Prócz tych wyżej mam jeszcze wiele innych - mam emulatory GBA, GBC, GB, SNES, RokNES, PSX, PS2 i kilku innych więc zasadniczo zawsze coś się znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja sprecyzuje... http://romhustler.net/emulators - tu macie emulatory - praktycznie wszystkie sprawdzone, brak wirusów i pliki w 91% sprawdzone(nie sprawdzałem wszystkich więc nie iem czy te pozostałe9% działa xD) http://romhustler.net/roms - a tu ROMY do każdego emulatora podanego w linku wyżej. Przyjemnej gry ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na PSX w "Spyro 2 Ripto's Rage!" doszłam do końcowego bossa-Ripto.Gdybym pamiętała z kąd to wzięłam to bym zapodała linka ale...niestety musicie poszperać w googlach.Mówię wam warto!Widziałam jeszcze kilka wersji ale mi nie działają :P.Ponoć "Ratchet & Clank" jest na emulator ale bardzo słabo chodzi.O!I jest jeszcze Crash Bandicoot :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...