Skocz do zawartości

"Początek Końca" Shadow (Zakończona)


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 644
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- ZA BLISKO... ZA BLISKO JESTEŚ ZA BLISKO.... - krzyknąłem odsuwając się czym prędzej - wybacz. Nadal nie mogę się przyzwyczaić że ty to nie ten demon. Wyglądasz zupełnie jak tamta istota. A co do bazy to chyba właśnie tam miałem się udać. W każdym razie muszę się tam dostać i zobaczyć co się stało - dodałem gdy się już uspokoiłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- cholera jasna co tu się stało? - powiedziałem na głos. To przecież wygląda jakby ich cieniostwory dopadły. To są jedyne znane mi istoty które robią taką masakrę. no nic. Przeszukuję bazę zwalczając odruch wymiotny. Pierwszy raz widzę taki Mordor

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Qrwa. Nie wierze. Znowu Molestia. Dobra nie ma co się zastanawiać bądźcie cicho przez chwilę złożę meldunek - odpowiedziałem poczym zacząłem nadawać - Baza. Tu zwiadowca Torino. Placówka wyniszczona. Robota Takerian i Arachnidów. Podsłuchałem ich rozmowę. Zrobili to na rozkaz Molestii. Planują podbić ten świat i Equestrię. Odbiór - rzekłem przez komunikator

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- o cholera. - wyłączyłem komunikator po czym rzekłem do equestrianek - No to znowu mam przejebane. Molestia jest w tym świecie i właśnie opanowała bazę. Sam sobie z nią nie dam rady a nie proszę was o pomoc bo to zbyt niebezpieczne. Więc dla własnego dobra wróćcie do waszego świata i otoczcie go barierą. - powiedziałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- może. To nawet dobry pomysł - odparłem. Po chwili jednak dodałem - Tylko co zrobimy jak zjawi się prawdziwa Molestia. Jeżeli do tego dojdzie to pozostanie tylko jedno... Umrzeć zanim nas dopadnie. Bo ja jak tylko ją zauwarzę to dostanę zawału. To pewne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...