Skocz do zawartości

"Początek Końca" Shadow (Zakończona)


KougatKnave3

Recommended Posts

Wyspa Khorinis, miasto Khorinis Dzielnica portowa. Młody chłopak Kage Torino nie spodziewa się że za niedługo się zacznie historia o której nie prędko zapomni. ========================================================= Siedzisz w swojej chacie, przy kominku, ciepłym kominku. Pijesz herbatke, gdy nagle cisze przerywa pukanie do drzwi. - Straż miejska, Otwierać! - krzyknął strażnik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 644
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Kardif pochylił się, po czym szeptem powiedział - Widziano go ostatnio w starej wieży koło farmy onara. Ma ze sobą sporo ludzi - oddalił się by przygotować ci to co zawsze jesz. Po chwili wrócił z talerzem - prosze pięć sztuk złota - powiedział [Zadanie zaktualizowano: Dostań się na farmę Onara]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"nawet mnie nie znasz i już mnie oceniasz? tak się składa że od 7 roku życia byłem zdany tylko na siebie. poza tym całkiem nieźle walczę. ale jeżeli rzeczywiście spróbujesz przerobić mnie na żarcie dla ścierwojadów to będę musiał cię powstrzymać" to powiedziawszy zrobiłem krok w tył i położyłem rękę na rękojeści katany gotów wykonać szybkie dobycie połączone z cięciem w każdej chwili

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie szukamy nowych ludzi, przykro mi. A co do Wilka to opuścił nas kiedy popłynął z Rhobarem III do Myrtany. Ale rzekomo wrócił do Khorinis, jest na tamtej wieży, my nie możemy tam dojść ze względu na jego ludzi, ale ty możesz tam się dostać. Powiedz wilkowi że Onar nie chce zwady, ani teraz ani później - odpowiedział Buster [Zaktualizowano Zadanie: Idź do wieży Wilka]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...