Skocz do zawartości

Figurki z modeliny by Chari-san


chari-san

Recommended Posts

Bardzo fajne figurki. Ja nigdy nie ogarniałam modeliny i raczej się to nie zmieni.

Mam pytanie, mogłbyś ulepić Vinyl Scratch? To moja ulubiona postać a chętnie bym zobaczyła jak byś ją zrobiła.;)

Dzięki. Co do Vinyl, jeszcze zobaczę. Wszystko zależy od czasu, chęci, pomysłu i cierpliwości ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa figurka: http://chari-san.deviantart.com/art/Woona-Filly-Luna-346655730

Widoczna również w pierwszym poście ;)


Jestem pod wrażeniem :pinkie2: Gdy zobaczyłam Lunę to aż mnie zatkało, wyszła Ci przepięknie :9rovb: Masz jeszcze jakieś kucykowe prace? Jeśli tak, to może je tu wstawisz, bo chętnie zobaczyłabym ich więcej :3

Dziękuję ślicznie :) Niestety, te figurki z modeliny, które zamieściłam są jedyne. Dopiero zaczynam w tej dziedzinie. A jeśli chodzi o inne dziedziny to też rysuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przepiękna figurka *,* Nie wiem dlaczego, ale na bardzo spodobał mi się ten namalowany Cutie Mark - może dlatego, że jest zrobiony (jak dla mnie) bardzo dokładnie :fluttershy5: Niestety nie znam się na lepieniu z modeliny, więc nie mogę ocenić tego zbyt "profesjonalnie", dlatego zapewne będę sypać bez przerwy takimi słowami jak "ślicznie", "uroczo", nie dodając nic nowego do tematu, no ale... c;

Dopiero zaczynam w tej dziedzinie. A jeśli chodzi o inne dziedziny to też rysuję ;)

Rysujesz? Ja również :twilight5: Może kiedyś i ja dodam swoje prace w tym dziale ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cutie mark nie jest zbyt dokładny. Zwykle drobne rzeczy maluję pędzlem 000. Widać, że zawsze ręka mi trochę drgnie i nie jest za cudownie ;) Ja mogę siebie skrytykować :P Niestety problem u mnie z modeliną polega na tym, że w momencie nakładania główki na tułów, "zgniatam" przednie nóżki. Wcześniej były dłuższe, teraz są jakieś krótsze, grubsze i w ogóle. Tylne nóżki też mają dość dziwny kształt... Widać też, że jeszcze za mało precyzyjnie dodaję "akcesoria". Fakt, ja się porównuję do niektórych customów, które dodają na Equestria Daily: http://www.equestriadaily.com/2012/12/artistan-pony-crafts-compilation-8.html Może to jest faktycznie dużo wyższy poziom, ale bez porównywania z lepszymi, nie ma rozwoju ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Noo.. za dużo to nie powiem, moja reakcja na początku :soawesome: ^^. Wychodzi Ci to powiem, masz do tego talent widzę. Ciekawi mnie od czego to się zaczęła, znaczy się co Cię zmotywowało do robienia takich rzeczy? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo.. za dużo to nie powiem, moja reakcja na początku :soawesome: ^^. Wychodzi Ci to powiem, masz do tego talent widzę. Ciekawi mnie od czego to się zaczęła, znaczy się co Cię zmotywowało do robienia takich rzeczy? :D

To mnie zmotywowało:

http://electricmayhem8416.deviantart.com/art/Filly-Twilight-Sparkle-Sculpt-280231966

I to, że na zajęciach mieliśmy rzeźbę i dobrze mi szło ^^;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...