Skocz do zawartości

(Silver Shield) Mamo...


Wilk11

Recommended Posts

Twilight cofnęła się niepewnie, z lekka nie dowierzając co się przed chwilą stało.

- Ty jesteś alicorn... - przerwała potykając się o korzeń i spadając w głąb przepaści, szczęśliwie w ostatniej chwili złapała się liany, która jednak zaczęła powoli pękać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Ja nie chce mieć życia jak w Salisii "Przyszłemu księciu nie wypada to, nie wypada tamto"

Wiecznie siedziałem z nosem w książkach w swojej komnacie "Przyszły władca musi być wykształcony"

Nie mogłem bawić się z innymi źrebakami w moim wieku, "bo nie wypada się zadawać z plebsem"

Gdzie się nie pojawiłem wiecznie mi się kłaniano! Wiecznie tylko nakazy, zakazy, zasady. Nikt nie zapytał się jak się z tym czuję. Ciocia Celestia na szczęście zrozumiała mój bol. Pozwoliła mi na swego rodzaju swobodę. Chodziłem czasem do Ponyville, nawet do tego lasu, poznawałem inne kucyki. W danej chwili poczułem coś, czego nigdy nie znałem. Poczułem, że przyjaźń, to niezwykła magia, która niesie za sobą wiele dobrego... Z reszta co możesz o tym wiedzieć... Jesteś tylko zwykłym jednorożcem.

Kończąc te słowa usiadł przy pniu drzewa, po czym ukrył swoje oczy w kopytach.

-Ja chcę tylko mieć przyjaciół... Nauczyć się być przyjacielem... Poznać magię przyjaźni-Szlochał-Nie wiesz co to znaczy przez setki lat być odizolowanym od społeczeństwa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twilight niepewnie podeszła to Alicorna.

-Silver - skróciła Twilight kładąc kopyto mu na grzbiecie a następnie siadając obok niego - Sam sobie nie wyobrażasz jaką wielką magią jest przyjaźń, sama ją studiuję i mogę powiedzieć że nie ma nic potężniejszego. - przez chwilę zamilkła - Jeśli chcesz znać prawdę... To ja kiedyś izolowałam się od społeczeństwa, jedyną osobą która nie pozwalała mi wpaść w obłęd i tym samym była wtedy moim jedynym przyjacielem, był mój brat... Wiesz... Jak chcesz, to my też możemy zostać przyjaciółmi. - jednym kopytem odciągnęła kopyta Silver Shielda od jego twarzy, a drugim przeciągnęła blisko jego oczu, wycierając gromadzącą się tam wilgoć - Co ty na to? - uśmiechnęła się pokrzepiająco.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwór na dźwięk narobionego hałasu odwrócił głowę, zawieszając swój czerwony wzrok na źródle dźwięku. Twilight widząc kolor oczu zrozumiała dokładnie powagę sytuacji.

- Wiej! - krzyknęła po czym zerwała się do cwału, pobiegła w stronę przeciwną do położenia stwora i tym samym przez przypadek w stronę ich celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknięcie w krzakach było tylko ciszą przed burzą, stwór po cichu zaszedł Silver Shield od tyłu i rzucił się na niego, lądując na grzbiecie, wbijając się pazurami i celując wzrokiem w oczy alicorna.

Twilight obejrzała się i przerażona widokiem krzyknęła.

- Silver Shield! Zamknij oczy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zraziło to bestii, która uderzyła w drzewo po czym zaczęła powoli i niewyobrażalnie cicho okrążać Silver Shielda, czekając na najlepszy moment na kolejną próbę ataku.

- Silver Shield, uważaj on... - nie dokończyła przez stwora który nagle spojrzał się na nią i ona na niego, słychać było dźwięk jakby uderzających o siebie kamieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...