Skocz do zawartości

Bazgroły Willczycy :3


Willczyca

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Świetny rysunek, kolory super, cieniowanie jest, tylko te oczy... ale i tak bardzo dobrze.

Byłam bardzo ciekawa jak rysujesz. Czekam na następne prace :aj5:

Cienie na razie są słabe,a z oczami mam mały problem,więc jednym słowem muszę sporo popracować.:TWcU3:

Następny bazgrołek powinien być jutro :fluttershy5:


Ładne bardzo podobają mi się włosy :pinkiederpy:

Trochę z nimi kombinowałam,bo nie wiedziałam co zrobić z takim jednym włosem xDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie co najmniej dziwna xD Pyszczek (ogólnie głowa) do poprawy. Nie ma co, będę szczera... Proporcje, proporcje, proporcje! Musisz nad tym dużo ćwiczyć, poszukaj jakiś tutoriali w necie, to pomaga. Koloruj dokładniej, bo kolorowanie nie jest na wysokim poziomie. Widziałam gorsze, ale te nie są super. Przed tobą baaaaaaardzo dużo pracy (jeżeli chcesz osiągnąć coś konkretnego, to bardzo dużo powiedziałabym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkie ma zbyt szpiczasty nos :D

A prawe skrzydło Luny jest niedomalowane xD

Jest tylko niezbyt to widać przez mój jakże dobry aparat :TWcU3:

Zawsze mam duży problem z pyszczkiem jak rysuję z pamięci :twilight3:

Pinkie co najmniej dziwna xD Pyszczek (ogólnie głowa) do poprawy.

Nie ma co, będę szczera... Proporcje, proporcje, proporcje! Musisz nad tym dużo ćwiczyć, poszukaj jakiś tutoriali w necie, to pomaga. Koloruj dokładniej, bo kolorowanie nie jest na wysokim poziomie.

Widziałam gorsze, ale te nie są super. Przed tobą baaaaaaardzo dużo pracy (jeżeli chcesz osiągnąć coś konkretnego, to bardzo dużo powiedziałabym.

To mój trzeci pokolorowany z cieniem obrazek :flutterblush:

Nad proporcjami cały czas pracuję. Ja sama oceniam,że moje obrazki są poniżej przeciętnej,a moja naj mi wciska jakieś kity,że umiem rysować ._.

Będę pracować i za niedługo (może jutro xDD) dam nowe rysunki :fluttershy4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy nikt jeszcze nie spytał od kiedy rysujesz? :TWcU3:

Uwagi do rysunków:

U Pinkie: pyszczek jest odrobinkę za długi, przez co lewe oko się odrobinkę "rozlało". Ja nie umiem zbytnio rysować głowy z tej perspektywy, więc mogę nie mieć racji.

Luna: Tułów Luny jest odrobinkę za szeroki, przerwa pomiędzy przednimi kopytami za duża. Kopytka jak na Lunę za krótkie.

Co według mnie jest dobrze:

Pinkie: Spódnica sukienki mi się podoba i fryzura też jest ładna.

Luna: Grzywa dobrze Ci wyszła.

Ale co ja tam wiem :aj3:

P.S.: Potrafisz rysować, ale musisz jeszcze poćwiczyć kucyki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje, czy nikt jeszcze nie spytał od kiedy rysujesz? :TWcU3:

Uwagi do rysunków:

U Pinkie: pyszczek jest odrobinkę za długi, przez co lewe oko się odrobinkę "rozlało". Ja nie umiem zbytnio rysować głowy z tej perspektywy, więc mogę nie mieć racji.

Luna: Tułów Luny jest odrobinkę za szeroki, przerwa pomiędzy przednimi kopytami za duża. Kopytka jak na Lunę za krótkie.

Co według mnie jest dobrze:

Pinkie: Spódnica sukienki mi się podoba i fryzura też jest ładna.

Luna: Grzywa dobrze Ci wyszła.

Ale co ja tam wiem :aj3:

P.S.: Potrafisz rysować, ale musisz jeszcze poćwiczyć kucyki ;)

Eee... Nie xDD

Muszę popracować nad tą perspektywą,bo mi nie idzie.

Nogi Luny bardzo długo mnie zastanawiały i trochę się przez nie pogubiłam w proporcjach :TWcU3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz popracować nad anatomią kucyków lub wypracować (Nie jest zbyt dobrze jeśli chodzi o proporcje postaci), do Kryśki to przyczepie się wszystko jest ładnie, tylko wygląda nieco jakby miała "Wąsy i brodę" :rainderp: , poza tym to kolorki i mieszanie i cienie są na miejscu. Po za tym jest bardzo ładnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz popracować nad anatomią kucyków lub wypracować (Nie jest zbyt dobrze jeśli chodzi o proporcje postaci), do Kryśki to przyczepie się wszystko jest ładnie, tylko wygląda nieco jakby miała "Wąsy i brodę" :rainderp: , poza tym to kolorki i mieszanie i cienie są na miejscu. Po za tym jest bardzo ładnie.

Pracuję,pracuję i mam nadzieję,że jest coraz lepiej :fluttershy4:

U Kryśki miałam problem, z brakiem kolorów pasteli,więc myślałam,że nie będzie za dobrze,ale coś tam wykombinowałam i myślę,że nie jest,aż tak źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gdyby nie te kolory, to pomyślałbym, że to celestia

-Kryśka ma dziwne usta, tak, to wszystko git

-Flutterka ma trochę za długi pyszczek, ale po za tym wszystko git

Zawsze mam problemy z pyszczkiem :lyra3: Postaram się to dopracować. Jeśli chodzi o Cadence to chciałam,żeby wyglądała bardziej... Królewsko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...