Jump to content

Czerwony dywan- czyli z kim masz do czynienia


Magenta Marvelous
 Share

Recommended Posts

"I'm the pony everypony should know~!"

Rarity

Czerwony dywan, blichtr i błysk fleszy to coś, co przyciąga wszystkie kucki- ale nie tylko! W ludzkim świecie każdy marzy o karierze, sławie i bogactwie. Wielu z nich udało się osiągnąć sukces. Są jednak tak bardzo rozpoznawalni i popularni, że poszukują choć jednego spokojnego miejsca, w którym mogą się skryć. Ta zabawa polega na tym, by tożsamości osób znajdują się za małymi zagadkami, które będą Wam regularnie prezentowane. Wykażcie się swoją wiedzą o świecie niedostępnym dla zwykłych śmiertelników- świecie "popularnych".

persona nr 1:

Już w wieku 17 lat została nazwana Amerykańskim Snem. Poruszała się po scenie tak sprawnie niczym Księżniczka po sali balowej. Pomimo świetnego startu, wkrótce jej kariera przeżyła wiele upadków (prawie jak jedno z jej dzieci, które dzięki interwencji ochroniarza uniknęło siniaków). Znana z zamiłowania do alkoholu, łysej czaszki i demolowania samochodów za pomocą parasolek. Obiecała jednak, że nigdy więcej nie "zrobi czegoś takiego ponownie".

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 145
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panzerschreck trafił w dziesiątkę! Chodziło o naszą małą Księżniczkę Popu.

persona nr 2:

Ten Pan również reprezentuje branżę muzyczną. Jego teledyski są dość "nietuzinkowe"- mówiąc najgrzeczniej. W jednym z nich flirtuje z półnagą Panią gubernator stanu Alaska, co wywołało niemałe kontrowersje. Ksywka tego uzdolnionego mańkuta pochodzi od inicjałów. W szkole nigdy nie był przysłowiowym "orłem"-trzy razy oblał dziewiątą klasę, by na koniec zostać wyrzuconym ze szkoły. Pomimo tego odniósł olbrzymi sukces i zdobył 13 nagród Grammy.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie! Ślimaczek zdobywa punkt.

persona nr 3:

Piosenkarz ten jest bardzo znany, doczekał się nawet wiernych fanów, którzy w związku z pewną makabryczną plotką golili sobie głowy na znak solidarności. Jego dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych. Aby utrzymać siebie i matkę grywał na gitarze na schodach teatru Avalon. Jego kontrowersyjny "talent" został odkryty dzięki kanałowi YT, na którym swoje pierwsze nagranie udostępnił dziewiętnastego stycznia. Jego dziadek był Niemcem, dlatego sam pragnie uczyć się niemieckiego.

Link to comment
Share on other sites

Świetnie, daliście sobie radę.

persona nr 4:

Ten pan jak i poprzednicy związany jest z muzyką. Uwielbia malarstwo- dwadzieścia obrazów, których jest autorem można było oglądać w Kunsthalle w Wiedniu. Ma jedno z najdziwniejszych hobby. Otóż kolekcjonuje...medyczne protezy. Trzy lata był zaręczony z Rose McGowan.

Ten miły wstęp mógłby opisywać całkiem uroczego, choć dziwnego człowieka. Jakim zaskoczeniem może więc być dla Was fakt, że wg psychologów sądowych twórczość tego wokalisty zmotywowała dwójkę nastolatków w 1999 roku do ogromnej strzelaniny, w wyniku której zmarło kilkunastu uczniów. Jest także honorowym kapłanem Kościoła Szatana.

Link to comment
Share on other sites

Estrehenn odpowiedziała poprawnie. Czas na następną osóbkę ;3

Persona nr 5:

Jej recepta na sukces to erotyka, narkotyki i przemoc. Sama była ofiarą bardzo głośnego skandalu, gdy to jej chłopak uderzył ją klika razy w twarz. Zdjęcia z obdukcji do dziś krążą w internecie. Słynie także z zamiłowania do kręcenia bardzo "ekstrawertycznych" teledysków- tak bardzo, że część z nich musiała zostać ocenzurowana przez wszędobylski negliż. Wyzywające stroje sprawiły, że masa jej koncertów w krajach Bliskiego Wschodu została odwołana. Jakimś dziwnym cudem jej rodacy są z niej tak dumni , że ustanowili nawet święto narodowe tej piosenkarki. Przypada ono na luty.

Link to comment
Share on other sites

I tym razem się nie myliliście! W rzeczy samej, chodziło o Rihannę.

Osoba numer 6:

Tym razem poruszymy kręgi aktorskie. Ten pan nie od początku był pewien swojej życiowej drogi. Z początku grywał wraz z przyjaciółmi w zespole "The Kids", jednak gdy uległ rozpadowi, aktor postanowił spróbować czegoś nowego. Odrzucił wiele genialnych ról, m. inn. w "Pani i Panu Smith", "Drakuli" i "Wywiadzie z wampirem". Obecnie najczęściej kojarzy się z opaską na oko i tabliczką czekolady. W 2010 w Serbii stanął pomnik naturalnej wielkości tego pana. W jego rezydencji można obejrzeć olbrzymią kolekcję...sztucznych wąsów. Cierpi na apiofobię. Palić zaczął już wieku 12 lat (!).

Link to comment
Share on other sites

 • 2 weeks later...

Świetnie odpowiedzieliście. Czas na personę nr 7:

Jest to piosenkarka/aktorka/skandalistka. Paradoksalnie znana z tego, że jest znana. Gdyby nie jej bogata rodzina, prawdopodobnie nigdy byście o niej nie usłyszeli. Z pewnością nie wiecie, że hoduje szczury (nie, nie chodzi mi o te maleńkie meksykańskie pieski, które również ma i które namiętnie ubiera w kolorowe ciuszki), uwielbia mus jabłkowy i potrafi grać na fortepianie. Jej matką chrzestną była sama Liz Taylor. Pojawia się zawsze tam, gdzie wypowie się słowo "alkohol" i "narkotyki". Podejrzewam, że jej ulubionym filmem może być film własnej produkcji, który krążył wielokrotnie w internecie, obnażając nie tylko spokój czterech ścian domostwa, w którym mieszka ta "gwiazda".

Link to comment
Share on other sites

Świetnie Ślimaku! Teraz sięgniemy do naszych rodzimych sław.

Persona nr 8:

Nie ma chyba osoby w Polsce, która nie kojarzyłaby tego pana. Pochodzi z Łodzi, a sławę zyskał dzięki nagraniom umieszczonym na bardzo popularnym serwisie. Ukończył filologię angielską, pracował nawet w szkole, zanim zajął się recenzjami i pracą w radio. Podejrzewam, że każdy chciałby mieć go za nauczyciela w swojej szkole:rwink: Najbardziej znany z filmików takich jak "Wigilia w Radomiu", "Tajemnice męskości i kobiecości" oraz "Dobranocny ogród".

Link to comment
Share on other sites

 Share


Discord Server

Partnerzy

 • For Glorious Equestria
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts
×
×
 • Create New...