Skocz do zawartości

Letni Zgorzelecki Ponymeet + ponynoc? - informacyjnie


Ganz

Recommended Posts

Niektórzy będący na IV Zgorzeleckim już wiedzą, lecz reszcie za bardzo się nie chwaliłem. W lecie, prawdopodobnie podczas wakacji, mogła by być możliwość zorganizowania u mnie meeta połączonego z nocą pod namiotami/gołym niebem (w zależności od pogody), znamy się już więc chyba ufamy sobie na tyle, aby spędzić wspólnie meeta w nocy. Od razu uprzedzam - nic nie obiecuję, bo to moi rodzice i dziadkowie musieli by się na zgodzić, ale muszę poznać Waszą opinię. Ogółem wyglądało by to tak, iż o którejś godzinie spotkali byśmy się w Koźminie (tam mieszkam), gdzie na przygotowanym uprzednio polu rozbili byśmy namioty. Prąd mógł bym w sumie "podciągnąć", może bym ogarnął, ale tego nie jestem pewien. Na pewno było by ognisko, kiełbaski, etc. Na kolejny dzień zakończyli byśmy imprezę. Można by było to podpiąć pod jakiegoś meeta, albo po prostu zrobić osobnego, w sumie to obojętne...
Jedynymi przeszkodami mogą być:
a) Namioty - każdy musiał by mieć swój, chyba, że chce spać pod gołym niebem. Ja mam tylko dwa namioty, jeden dwuosobowy, drugi - cholera wie, ale z sześć wejdzie
b) Dojazd - Koźmin to wioska położona ok. 6,5 km od Zgorzelca. Jeśli ktoś chciał by samochodem przyjechać, to nie było by problemu zostawić go w zagrodzonym miejscu (jeśli by się ktoś o niego bał), tj. bezpośrednio obok domu.
No więc, co Wy na to? Byli byście chętni na takie coś?

EDIT: Zapomniałem napisać, miejsca jest dość, więc zmieścimy się i w 20 i w 30 i w 40 osób ;P

 

EDIT 19 maja 2013: Czekam na resztę wypowiedzi. Mile widziane są też pomysły. Jeśli będzie dużo osób, to nie będzie prądu, a jeśli mało, to prąd będzie.

EDIT 3:
Bardzo wstępna lista:
1. Gandezz

2. lordek

3. S443556

4. Ralmir

5. mientuma

6. PitPl

7. Pan Neonowaty

8. Fisk Adored

9. Kirasek

10. Xsadi

11. Cygnus

Edytowano przez Gandezz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gandezz, masz moją wątrobę :twilight5:

Ale, do wakacji sporo jeszcze czasu. Ogólnie, bardzo chętnie bym wpadł, ale nie wiem, jak zapatruje się na takie coś reszta ekipy opolskiej. O ile termin spasuje, będą pieniążki i czas (wakacje - tyle zwiedzać...), to się pojawię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Pomysł nawet ciekawy się wydaje, ale cholerka nie wiem jak będzie z kasą i z czasem. Te wakacje i tak już się genialnie zapowiadają, także jak da radę jakoś to może wpadnę :P:rainderp:

A odnośnie spania, ja tam mogę spać i w namiocie i na trawie, obojętne mi to xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru spac, ale ... wer ist Koźmin... to gdzies niedaleko i w dodatku tam juz bylem... hmmmm....

Mowimy o tym miedzy Kunowem a Osiekiem Luzyckim ? Bo google maps wypluwa wiecej wynikow a ten w centralnej polsce nie jest zbyt atrakcyjnym pomyslem dla mnie.

Jesli to to miejsce gdzie mysle to tam spokojnie mozna rowerkiem podskoczyc. Moglbym sie pojawic.

BTW kupiłeś mnie KIEŁBASĄ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...