Skocz do zawartości

Zapytaj Pumpkin Cake i Pound Cake


PinkVamena

Recommended Posts

:ming: Dzieci w Waszym wieku nie mówią... Jakim cudem wy mówicie? Czyżby jakaś szatańska moc za tym stała? Jesteście opętani :rainderp:

cleanse-it-with-fire.jpg

Po piersze oni są źrebiętami, a źrebięta dorastają szybciej więc tak na nasz wiek to mają około roku. Takim o to sposobem mówią. Oczywiście jeszcze nie władaja językiem biegle często nas słuchaja i powtarzają to co my mówimy. Prawda Pumpkin i Pound.

-Plawda.

-Sam widzisz.


uwielbiam was !

czemu jesteście tacy słodcy?

za co kochacie Pinkie?

Oink , oink ,oink?

-Napewno się ucieszą że mają swoich fanów

-Juhhhuuuu Hulia ale fajnie.

-No tak jak mówiłam!!!! Przejdzimy do następnego pytania czemu są tacy słodcy no cóż to kwestia genów.

A kochają Pinkie za... Właśnie Pinkie zastanawiało cię kiedyś czemu cię tak lubią.

-Szczerze mówiąc to niewiem może dlatego że lubią się ze mną bawić albo niewiem chyba tak po prostu. Ale wiem jedno napewno nie dzięki Oink oink oink.Trzeba im zmieńć pieluszki. Pomożesz mi Alice.

-No pewnie a myślisz że mnie też lubią?

- Z pewnością cię lubią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po piersze oni są źrebiętami, a źrebięta dorastają szybciej więc tak na nasz wiek to mają około roku. Takim o to sposobem mówią. Oczywiście jeszcze nie władaja językiem biegle często nas słuchaja i powtarzają to co my mówimy. Prawda Pumpkin i Pound.

-Plawda.

-Sam widzisz.

Nadal zbyt biegle jak na jednolatka :ming: Proszę cię... Te dzieci są opętane, jedynym wyjściem jest zbacza właściwość świętego płomienia. :ming: To kiedy palimy "ognisko"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal zbyt biegle jak na jednolatka :ming: Proszę cię... Te dzieci są opętane, jedynym wyjściem jest zbacza właściwość świętego płomienia. :ming: To kiedy palimy "ognisko"?

-Nie licz na to. I nie mówia zbyt biegle.

-Nie denerwuj się Pinkie, on nie rozumie to co sie do niego mówi.

-Ciiilo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

1 Czy lubicie babeczki, te specjalne od Pinkameny... znaczy Pinkie na specjalne wydarzenia?  :crazy:

2 Czemu tak głośno płaczecie?! Nawet tutaj słychac!!!

1.-Pomyślimy dzieci które nie lubią babeczek...hmmmhmmm.... istnieją takie?? Pinkie istnieją???

   -Nie wydaje mi się żeby istniały, ale możemy zapytać ale myślę ,że odpowiedź jest oczywista. A tak tylko zapytam coś ci w moich babeczkach nie pasuje??!!?!

   -Pinkie spokojnie...No to chodzimy ich zapytać. Pumpkin Pound lubicie babeczki?

   -Jasne ze tak !!!

   -Tak jak mówiłyśmy odpowiedz oczywista 

 

2.-No fakt głośno płaczą. Pinkie myślisz że tylko one tak głośno płaczą , bo mi się wydaje że one nie są wyjątkiem.

  -Nie tylko tobie Alice nie tylko tobie. HihihihiAle fakt że tak daleko jesteś a ich usłyszałeś, może martwić tylko ciebie ja się przyzwyczaiłam.

  -No I tu masz racje Pinkie.

Edytowano przez PinkVamena
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...