Skocz do zawartości

przeżyj przygodę z księżniczką Cadance


inka2001

Recommended Posts

Śmierć roześmiał się nie okazując uczucia humoru.

- Ten świat to Kraina Cieni młoda damo. Tu wszystko jest normalne, ale magia tej krainy po prostu wszystko pozamieniała na smutne. Sama Celestia mi ją podarowała. Jeśli spędziłaś by tu dłużej zobaczyłaś by prawdziwe uroki tej krainy.

Śmierć postukał lekko w stół i pojawiła się normalnego koloru herbata. Śmierć powiedział

- Oto dla ciebie normalnego koloru herbata. A teraz patrz na nią.

Herbata powoli stawał się szara, aż zupełnie zszarzała. Śmierć powiedział

- Widzisz?

- Żeczywiście - *powiedziała od niechcenia*

- Zdaje mi się jednak że przyszliśmy tu rozmawiać a nie gadać od rzeczy.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 523
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Śmierć troszkę się zdenerwował, był starszy od księżniczki i wiedział jak się zachowywać. Powiedział do księżniczki

- Więc mam sprawę do ciebie, a raczej propozycję. Ostatnio straciłem jednego z dwóch pomocników i potrzebny mi drugi. Miałem pomocników z całego świata, ale nie z twojego królestwa. O ile ty się zgodzisz?

Link do komentarza

Śmierć troszkę się zdenerwował, był starszy od księżniczki i wiedział jak się zachowywać. Powiedział do księżniczki

- Więc mam sprawę do ciebie, a raczej propozycję. Ostatnio straciłem jednego z dwóch pomocników i potrzebny mi drugi. Miałem pomocników z całego świata, ale nie z twojego królestwa. O ile ty się zgodzisz?

- Mogłabym się zgodzić, lecz wątpię czy ktoś będzie chciał. Widzisz wszyscy się ciebie boją i uciekają przed tobą.

Link do komentarza

Śmierć tylko na nią spojrzał na nią.

- Nie słyszałaś o Podróży Życia? Ja nie wybieram tylko ty. Masz wybrać 5 kucyków do jutra do godziny 16:00 (lub 18:00) bo inaczej ja nie będę miał wyboru i zawiadomię Komisję Śmiertelną która wybierze 13 kucyków które staną się ofiarami.

Śmierć tupnął kopytkiem i księżniczka zjawiła się z powrotem w to samo miejsce. W jej umyśle ktoś wypowiedział słowa

- Do 16:00!!

Link do komentarza

Śmierć tylko na nią spojrzał na nią.

- Nie słyszałaś o Podróży Życia? Ja nie wybieram tylko ty. Masz wybrać 5 kucyków do jutra do godziny 16:00 (lub 18:00) bo inaczej ja nie będę miał wyboru i zawiadomię Komisję Śmiertelną która wybierze 13 kucyków które staną się ofiarami.

Śmierć tupnął kopytkiem i księżniczka zjawiła się z powrotem w to samo miejsce. W jej umyśle ktoś wypowiedział słowa

- Do 16:00!!

*Cadance ruszyła do zamku po czym wybrała 5 kucyków. Były przestraszone lecz stały i czekały na śmierć, która miała za niedługo przyjść.*

Link do komentarza

W księżniczki ktoś powiedział

- Pamiętaj to ma być mądry wybór. Jeśli ktoś nie przejdzie przez krainę umarłych to umrze, a jak nikt nie przejdzie to ty za to zapłacisz.

Głos znikł

* Księżniczka bała się i jeszcze raz popatrzyła na wybrane kucyki*

- I co teraz? - * Pisze list*

- Droga Twilight przybądz natychmiast.

Link do komentarza

-Co?? muszę lecieć! do widzenia! *pobiegła w stronę lasu Everfree gdzie spotkała Aurore walczącą z jakimś stworem niszczącym wszystko co popadnie* Co tu się do licha dzieje?!

- Nie ważne po prostu mi pomóż!

- Dobra! *dołączyła się do zaklęcia i Razem z Aurorą wypędziły zwierzaka z powrotem do jaskini *

- *Odzipnęła* no teraz sprawa lasu.. *zaczęła czarować i nagle z pod ziemi wyszły różne drzewa* no i świetnie ^^ no więc co chciałaś Twilight?

- Wyruszyć w podróż! *zaczęła opowiadać o wszystkim Aurorze* więc zgadzasz się?

- Oczywiście! *przybiła Twi kopytko*

Link do komentarza

-Co?? muszę lecieć! do widzenia! *pobiegła w stronę lasu Everfree gdzie spotkała Aurore walczącą z jakimś stworem niszczącym wszystko co popadnie* Co tu się do licha dzieje?!

- Nie ważne po prostu mi pomóż!

- Dobra! *dołączyła się do zaklęcia i Razem z Aurorą wypędziły zwierzaka z powrotem do jaskini *

- *Odzipnęła* no teraz sprawa lasu.. *zaczęła czarować i nagle z pod ziemi wyszły różne drzewa* no i świetnie ^^ no więc co chciałaś Twilight?

- Wyruszyć w podróż! *zaczęła opowiadać o wszystkim Aurorze* więc zgadzasz się?

- Oczywiście! *przybiła Twi kopytko*

* Tymczasem Cadance była w szpitalu gdyż miała zwichniętą nogę. Lekarz zapewnił ją jednak że niedługo z tego wyjdzie.*

Link do komentarza

Śmierć pojawił się przed Cedence. Pokazał prosty znak doktorowi który pędem wyszedł z jej pokoju. Śmierć podszedł do księżniczki slalomem i się przewrócił przed nią. Wstał i powiedział do niej

- Przepraszam. Leciutko się ze znajomymi upiliśmy i... *hik* nie zatrzymaliśmy się.

Śmierć zaczął myśleć i coś wymyślił, ale zapomniał co. Powiedział tylko

- Po co wzywałaś Twi?

Śmierć się zdenerwował

- Teraz... *hik* będę musiał zmienić plany. A właśnie wybrałaś te kucyki?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...