Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Nowe życie (by Wizio)


Nightmare

Recommended Posts

Wszedłem do swojego domu po czym udałem się do pokoju. Wyciągnąłem z juków kartkę oraz pióro i atrament po czym zacząłem pisać:

Kochana Applejack... jeśli to czytasz, to znaczy, iż mnie już nie ma w Ponyville. Wyruszam w dalszą część mojej niekończącej się podróży i mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Nie chce cię opuszczać, lecz tak musi być i mam nadzieję, iż kiedyś to zrozumiesz...

Kończąc pisać położyłem kartkę na stole w salonie, a obok niej jabłko, które dostałem od swoich rodziców, następnie skierowałem się w stronę drzwi i opuściłem mieszkanie. Ostatni raz spojrzałem na swój dom po czym ruszyłem na wschód do miasta Manehatan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- I co? Zmusisz mnie do powrotu? - zapytałem zatrzymując cię. - A pomyśl co byś zrobiła na moim miejscu jakbyś miała szanse dołączyć do tych całych Wonderbolts... Musiałabyś je opuścić, a tak samo jest teraz ze mną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bo nie idę TYLKO odwiedzić rodziny... Słuchaj mnie dokładnie, a nie tylko to co chcesz usłyszeć. Idę odwiedzić rodzinę, a potem prawdopodobnie wyjechać z Equestrii na rok może dwa, aby dokładnie zwiedzić Zebrice...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nikt nie powiedział, że to zrobi - rzuciłem ponownie nie zatrzymując się, ani nawet nie spoglądając w jej kierunku. Jednak gdzieś tam głęboko w sobie chciałem nie dopuścić do czegoś takiego jeśli miałoby się coś takiego wydarzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- I co? uważasz, że jeśli wrócę i będziecie mnie tam trzymać na siłę byle ona tylko żyła również będzie dobrym rozwiązaniem? Może i dla was, lecz ja bym wtedy miał zmarnowane życie, które pozbawione byłoby podróży... Jeśli tego chcesz to dobra wrócę, lecz nie miejcie do mnie pretensji, że nie mam ochoty z nikim przebywać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...