Skocz do zawartości

Czego wam brakuje w tym dziale?


Neiter

Recommended Posts

  • 3 months later...

Z przyjemnością wprawię w rozruch jakieś nowe zabawy, więc liczę na szereg pomysłów. Najważniejsze, drodzy użytkownicy, byście czuli się tu jak najlepiej, a żeby tego dokonać - postawmy tematy odpowiednie nam wszystkim. Aby jednak zachować porządek, należy uzyskać zgodę Avatara działu na postawienie tematu; zawsze też możecie pisać do Regenta lub mnie (sugestie odnośnie Komnat Blueblooda także przyjmę).

 

Tak więc czego waszym zdaniem brakuje? Osobiście zdradzę odnośnie komnat, iż myślę nad konkursem w dziale Blueblooda - z tej racji zadam małe, dodatkowe pytanie: lubicie rysować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Lubię rysować, choć ostatnio mam dość konkursów, właśnie zastanawiałam się czy nie można zrobić konkursu w dziale Rarity projektu sukni cztery pory roku, oczywiście cztery suknie na różne pory roku? Coś innego od większości konkursów na forum i związane z profesją Rarity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nie jest zły pomysł, tylko nie każda osoba lubi rysować tego typu rzeczy. Jednym z przykładów jest zabawa "Zaprojektuj suknię" gdzie jest dość ciężko o udział kogokolwiek ( chociaż wszystko tworzy się wyłącznie z ich pomysłów ).

Co prawda dział Rarity zapoczątkował modę na takie konkursy ( co najpierw było wyśmiane ), ale trzeba brać też pod uwagę atrakcyjność tematyki. Nagradzanie użytkowników też wchodzi w grę.

Cieszę się z Waszego zainteresowania tą dziedziną i działem Rarity. Temat przemyślimy.

Pozdrawiam.

Edytowano przez Cartoon Tiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zabawa kiepskie ma zainteresowanie, a rysowników to u nas jest sporo. Skoro Rarity potrafi projektować i szyć to moim zdaniem, właśnie tematycznie konkurs powinien się pojawić. Na projektowaniu co nie co się znam sama projektowałam kiedyś, tu manekin mógłby być kucyk lub sama Rarity? Zastanów się Cartoon ja służę pomocą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Temat bumpuje, a pytanie ponawiam: co chcielibyście widzieć w dziale? Oczywiście kwestią pierwszą są Odpowiedzi, które zostały koncertowo olane. Tym zajmę się w bliskiej przyszłości. Z pewnością pomyślimy nad jakimś konkursem, także w dziale Blueblooda. Ale jeśli macie jeszcze jakieś sugestie, to z wielką chęcią je usłyszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Proponuję konkurs o zaprojektowaniu ubrania. Modelką mogłaby być Rarity.

Już coś podobnego istnieje, lecz to nie konkurs. Proszę link KLIK. Po za tym konkurs tego typu byłby ciężki do zorganizowania. Tak sądzę.

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Coś ostatnio ubogo w tym dziale... A szkoda, bo Rarity to moja ulubiona postać : Proponuję więc:

- Quiz - quizy, szczególnie takie, za które można dostać nagrody, przyciągają ludność. Tylko potrzeba osoby, która sumiennie i systematycznie by go prowadziła.

- Przydzielanki - mogą być na przykład: "Przydziel kamień szlachetny użytkownikowi", "Jakie uczesanie pasuje do usera powyżej"

- Dyskusje - może o konflikcie starych przyjaźni z nowymi lub o odwiecznym sporze prawdziwych przyjaciół z elitą? Zresztą można założyć temat z propozycjami :)

- Sesja - Tutaj przydałaby się ankieta. Osobiście wzięłabym udział w sesji o próbach dostania się do elity canterlockiej lub o życiu w Manehattanie.

- Inne - ostatnio w różnych działach popularna zrobiła się gra o znajdowaniu kucyków na zdjęciach. Jest taka w dziale Derpy, Doktora, była w dziale Daring Do i chyba jest w dziale Pinkie :D

- Konkursy - według mnie, przydałby się konkurs literacki i/lub artystyczny o, na przykład, Rarity w alternatywnej rzeczywistości. Tylko z nagrodami ^^

Mam nadzieję, że moja opinia pomoże ożywić ten dział i przywróci go do świetności ^~^

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I. Pamiętnik. Ostatni wpis w pamiętniku był dwa lata temu.

DWA LATA TEMU.

Ja rozumiem, że nie macie czasu i tak dalej, ale ludzie wbrew pozorom czytają pamiętniki. Dodatkowo pamiętnik to coś co pasuje do Rarci bardziej niż do którejkolwiek z mane 6. No i patrząc na jej romantyczną duszę to mogłaby podawać cytaty lub wiersze na początku wpisu... Jeśli jesteście zainteresowani, to mam też pewną pamiętnikową propozycję na pw...

To chyba będzie teraz załatwione. :rainderp: Ja osobiście nigdy pamiętnika nie prowadziłem, bo po prostu nie umiem, a za innych dotychczasowych opiekunów nie odpowiadam.

II. Komnaty Blueblooda i Kancelaria Fancypantsa. Ostatni post u księciunia - kwiecień. U Fancypantsa - styczeń. Trochę słabo. Dodatkowo u Fancypantsa są praktycznie tylko jakieś zabawo-sesjopodobne cosie. Generalnie połączyłabym te działy i nazwała jakoś "Śmietanka Towarzyska Canterlotu", bo tematyka ich jest bardzo podobna.

To jest na pewno dobry pomysł. Będzie trzeba się tym zająć.

II. Zabawy. Gdzie jest zaprojektuj suknię? No gdzie? Rozumiem, trudno robić wektory, ale zawsze można walnąć ogłoszenie na główną i ktoś się znajdzie.

Zaprojektuj Suknię wyciągnąłem z archiwum, bo jest to chyba największe osiągnięcie działu Rarci i naprawdę powinno być w dziale, nawet jeśli nie jest aktualizowane. :derp6: Szansa na znalezienie kogoś zbliżonego poziomem umiejętności do Cartoona jest wybitnie niska, a ja nie chcę tego tematu upodlić, żeby tylko mieć parę nowych postów. Niech ten temat świadczy o tym, co było kiedyś.

Albo wymyślanie ubrania dla użytkownika .

Jest już podobna zabawa:

temat "Wielkich krytyków mody". Regent/avatar podaje ubranie, a userzy oceniają, po czym regent/avatar podaje następne ubranie.

Zasadniczo Nie chcę, by zabawy się pokrywały, chociaż może ta przyjęłaby się lepiej od tej, która już jest. Warte przemyślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...