Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Spokój duszy (by PumkinWave)


Nightmare

Recommended Posts

- Huehuehue... - sparodiował śmiech antagonisty. - Stare sztuczki nadal na mnie nie działają, wyobraź sobie Mo...Celestio. - Widać było, że granie księżniczce na nerwach sprawia mu radość. - Ale dosyć żartów, nie jestem jakimś tam Discordem. - spoważniał. - Może i mógłbym się z nim zamienić miejscami, ale nie płaczę po nocach z powodu braku tej możliwości... i on został zamieniony w kamień. Ja nie. Ja zostałem jedynie pozbawiony mocy. Na szczęście już je odzyskałem, co prawda zajęło mi to dużo czasu... ale jestem. W pełnej krasie. - Powiedział, po czym ruchem ręki przełamał barierę. - Już niedługo Equestria pogrąży się... w krwi. - powiedział z psychopatycznym uśmiechem, po czym aktywował róg i zniknął. Została po nim karteczka, na której było nabazgrane jakieś niemożliwe do odczytania zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Powiedzcie mi, jaki miałbym zysk w zabiciu Królowej? Ja, choć nieznany, jednak czołowy wróg Equestrii. Powiem ci jaki mam cel: Sprawić aby Equestria upadła. To, w jaki sposób upadnie, jest mi dosyć obojętny. Powinniście się nawet cieszyć, ponieważ dam wam zemstę i Equestrię. - powiedział dawny Deep.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Królowo. - przyklęknąłem, chcąc ukazać znajomość manier. - Przybyłem tu, wiedząc iż to do Ciebie najlepiej się zwrócić. - Powoli wstał. -Moja oferta jest prosta. Ty dasz mi możliwość spełnienia mojego celu, ja dam ci możliwość dopełnienia zemsty i zyskanie pożywienia dla całej Changei. - powiedział z kamienną twarzą, patrząc oko w oko Królowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie ty pierwsza tak uważasz, i nie ostatnia. Jestem... jedyny w swoim rodzaju. Dosłownie. - powiedziałem, rozkładając ręce i zatrzepotałem palcami. - Ale możesz mi wierzyć, w tej sprawie jestem godzien zaufania. Moim jedynym celem w życiu jest zmiażdżyć Equestrię pod butem... czyimkolwiek właściwie. Ale to twój lud wydał mi się do tego najodpowiedniejszy. Najbardziej tego potrzebujecie i będziecie z tego czerpać największe korzyści.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...