Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Spokój duszy (by PumkinWave)


Nightmare

Recommended Posts

Zamknąłem za sobą drzwi, lecz to nadal nie dawało mi spokoju. Po chwili zastanowienia nadal nie wiedziałem co zrobić. Po prostu nie wiedziałem co o tym myśleć. W bibliotekarce rozpoznałem tamtą bibliotekarkę...ale to by nie miało sensu... chyba, że to ona jest elementem Magii... tak wszystko powoli nabiera sensu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W Kąciku Kostki Cukru nie było różowej klaczy, a ta stojąca za ladą musiała się tłumaczyć.

- Niestety, Pinkie pojechała do Canterlot na koronację księżniczki Twilight. ie, nie odbędą się przyjęcia zaplanowane na dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na brzegu Ponyville wylądował królewski rydwan. Wysiadła z niego Pinkie i reszta Powierniczek Harmonii. Twilight jeszcze je przytuliła i wsiadła z powrotem. Po chwili rydwan odleciał, ciągnięty przez dwóch strażników Celestii. Klacze ruszyły w stronę centrum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Taa, zdążyłem zauważyć... Ale chyba już rozumiem, jak to się stało. Pomimo iż z praktycznym wykorzystaniem magii jest u mnie kiepsko, tak z jej teorią idzie mi wręcz rewelacyjnie... - powiedział, gryząc się w język, aby nie powiedzieć o sobie więcej, jednocześnie karcąc się w myślach, ponieważ coś takiego doprowadziło ostatnio do tego, że gonił go wściekły tłum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił do domu, mając już dosyć tego wszystkiego. Postanowił, że gdy tylko wróci Twillight, zgłosi się do niej ze swoją "przypadłością". Przeczekał w domu do następnego dnia, nie wychylając się, przygotowując się do jak najlepszego i najdelikatniejszego przekazania swojego problemu.

(Sry, że tak zmieniam narrację, piszę jak mi wygodniej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...