Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Spokój duszy (by PumkinWave)


Nightmare

Recommended Posts

Aż do wieczoru siedział nad książkami, gdy już wiedział, że miał wszystko czego potrzebował, wstał od stolika i podszedł do Twillight.

- Skończyłem, oddaję książki. Mam jeszcze tylko pytanie, a mianowicie, czy jest tu jakieś miejsce gdzie mógłbym wynająć pokój? Potrzebuję zakwaterowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Swój domek mógł zobaczyć z daleka. Nieduża chatka z bali. Dookoła niej był dosyć wysoki mur z kamieni. Co jakiś dystans zostały w niego wtopione dziwne, niebieskie kamienie. Jarzyły się mocnym światłem. Obok domku był niewielki ogródek z kwiatami. Po obu stronach furtki rosły niezapominajki. Zaś sama furtka była pomalowana na biało z zaokrąglonym szczytem.

(I want to be like Plothorse :pinkie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jeśli przeczytałaś moje PW - jestem z ciebie dumny, jeśli nie - i tak jestem zadowolony. Dla takich opisów warto grać! Mam nadzieję że jeszcze kiedyś uświadczę takowego)

Ogier wszedł do ogródka, po czym głęboko odetchnął zapachem kwiatów. Gdy nacieszył się ich wonią, postanowił wejść do domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Chcę być jak Plothorse :pinkie: czytałam)

W środku było podobnie. Cztery ciemnobrązowe krzesła stały dookoła okrągłego stołu o tym samym kolorze. Na ich siedzeniach spoczywały zielone poduszki. Obok wejścia był jasny wieszak na ubrania, a pod nim stojak na parasole. Na podłodze rozciągał się miły w dotyku dywan z wyszytą Celestią. Ściany były pomalowane na biało. Dom miał niedużo pomieszczeń: łazienkę, sypialnię, kuchnię i salon-jadalnię, do którego wchodziło się po wejściu do domu. Efektu dopełniały duże okna, które rozświetlały pomieszczenia i okrągły projekt domu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Będzie tu miło... może nawet się osiedlę, oby tylko nie było tak jak ostatnim razem... tak... może powinienem się z kimś zapoznać? - mruczał sobie pod nosem zapoznając się z całym domem. Po głębszym zapoznaniu się, postanowił jeszcze raz wyjść do miasta, aby poznać kilka kucyków, jak i dowiedzieć się co nieco o mieście. Widział gdzieś różową cukiernię, więc postanowił zacząć tam. Miał ochotę na coś słodkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko wyszedł z domku zaatakowało go coś różowego.

- Och, jeszcze ciebie nie znam! Czyli musisz być nowy, bo ja znam wszystkie kucyki w Ponyville! Jak się nazywasz? Czekaj, może zgadnę... GreyHoof, BlackMagic, ColdFire, a może... DarkDiamond? DarkDiamond, DarkDiamond!

To co cię napadło okazało się być różową klaczą z puszystą grzywą. Na jej boku widniały trzy baloniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Em witaj... nazywam się Deep Slump... przybyłem dopiero dzisiaj, na kilka dni, choć kto wie, może jeśli uda mi się zakończyć moje badania to tu zostanę... a teraz mogła byś zejść ze mnie? Duszę się... - Powiedział mocno zdezorientowany Deep. - Miałem właśnie zamiar zjeść coś słodkiego i zapoznać się z kilkoma kucykami... a jeśli znasz każdego, może mogłabyś mi pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...