Skocz do zawartości

[ZAKOŃCZONE]Equestria: Spokój duszy (by PumkinWave)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 200
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W środku było różowo i ładnie, nie było tam wiele kucyków. Za ladą stała różowa (?) klacz o niebieskiej grzywie. Pomachała do Deep'a i Pinkie.

- Co chciałbyś zjeść? - zapytała go Pinkie pokazując dostępne przysmaki, takie jak babeczki, czy ciasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hmm... -zastanowił się, spoglądając na dostępny towar. - Te babeczki wyglądają przepysznie, poproszę jedną. - Powiedział Deep, któremu już tylko wielokolorowa babeczka była w głowie. Był ciekawy jak smakuje tęczowa babeczka. (<--Proszę się tym nie sugerować, ot takie małe nawiązanie :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Powoli jadł swoją babeczkę delektując się jej smakiem.

- Wiesz... przyjemnie tu jest... może nawet bym tu został. O ile nikt nie ma nic przeciwko mojej obecności... jak było w kilku innych miastach... -w tym momencie ugryzł się w język.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położył się na łóżku w celu zaśnięcia po trudach dnia dzisiejszego. Paczkę babeczek odłożył na stolik obok, ponieważ nie miał teraz ochoty nic jeść. Dziwne w jego zachowaniu mogło być to, że nawet do snu nie zdjął swojego ubrania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użył zaklęcia niewidzialności i podszedł do okna, aby zobaczyć kto się do niego teleportował. Nie był pewny co o tym sądzić, ponieważ z jednej strony były w nim doświadczenia z przeszłości a z drugiej ta mieścina zdawała mu się inna od pozostałych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiedziałem czy iść do miasteczka, czy mieć na to wyrąbane i iść dalej spać. Po krótkiej wewnętrznej walce, postanowiłem wyjść i zbadać tą sprawę. Jako iż miałem na sobie ubranie, po prostu wyszedłem, zdejmując z siebie zaklęcie niewidzialności i zamykając za sobą drzwi. Skierowałem się w stronę świateł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na placu stała księżniczka Celestia, obok niej Pinkie i 4 inne klacze. Przed nimi stała fioletowa alicorn. O czymś rozmawiały, ale byłeś za daleko, by usłyszeć. Po kilku chwilach rozmowy, Celestia i klacze pokłoniły się fioletowej alicorn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chyba mnie coś...ominęło... - powiedział zdębiały, psując cały nastrój. - Dobrze... nie przeszkadzajcie sobie... ja wrócę do siebie iii... mnie tu nie było... - powiedział, po czym zaczął się powoli, z dozą niepewności i strachu wycofywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...